Koko huoneisto

Appartamenti San Carlo

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Appartamenti San Carlo valokuvagalleria

Näkymä parvekkeelta
Comfort-huoneisto, 1 makuuhuone | Oleskelualue | Televisio
Comfort-huoneisto, 1 makuuhuone | 2 makuuhuonetta, tallelokero huoneessa, työpöytä, ilmainen Wi-Fi
Comfort-huoneisto, 1 makuuhuone | Yksityinen keittiö | Jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi, leivänpaahdin
Classic-huoneisto, 2 makuuhuonetta | Oleskelualue | Televisio

Arvostelut

8,4 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ulkotilat
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Via Guardie 4, (check-in via Tavernole, 16), Costermano sul Garda, VR, 37010
  • Place, Giardino di Casa Biasi
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Gardaland (teemapuisto)
    ‪27 min ajomatka‬
  • Place, Veronan stadion
    ‪45 min ajomatka‬
  • Airport, Verona (VRN-Valerio Catullo)
    ‪32 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Classic-studio

  • 30 m²
  • 3 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Comfort-studio

  • 30 m²
  • Osittainen näkymä järvelle
  • 3 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Classic-huoneisto, 1 makuuhuone

  • 35 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Comfort-huoneisto, 1 makuuhuone

  • 35 m²
  • 1 makuuhuone
  • Näkymä järvelle
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Classic-huoneisto, 2 makuuhuonetta

  • 48 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 6 henkilöä
  • 4 yhden hengen sänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä) TAI 2 yhden hengen sänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Comfort-huoneisto, 2 makuuhuonetta

  • 48 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 6 henkilöä
  • 1 parisänky TAI 2 yhden hengen sänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Huoneisto, 1 makuuhuone

  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Huoneisto, 2 makuuhuonetta

  • 2 makuuhuonetta
  • 6 henkilöä
  • 4 yhden hengen sänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Appartamenti San Carlo

Esikaupunkialueella olevat huoneistot, joissa on keittonurkkaukset ja parvekkeet
Kauden mukainen ulkouima-allas, lastenallas ja puutarha kuuluvat tämän asuinrakennuksen palveluihin. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Jokaisessa huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja parveke. Asiakkaiden käytössä on keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Siivouspalvelu on saatavilla kerran vierailun aikana.
Appartamenti San Carlo tarjoaa 29 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke tai terassi. Keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 25+ Mbit/s. Satelliittikanavat takaavat viihteen. Siivous on saatavilla kerran vierailun aikana.

Käytössäsi on lastenallas ja kauden mukainen ulkouima-allas.

Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.

Appartamenti San Carlo sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Vallagarina. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan (kauden mukaan). Tässä asuinrakennuksessa on 29 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, parvekkeen tai pation ja satelliittikanavat
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 25+ Mbit/s)
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan kauden mukaisessa ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Giardino di Casa Biasi ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Vallagarina
Appartamenti San Carlo tarjoaa asiakkaidensa käyttöön kauden mukaisen uima-altaan ja lastenaltaan. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Appartamenti San Carlo tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös terassin, puutarhan ja aurinkovarjoja rannalla/uima-altaalla. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Tämä huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Aurinkotuoleja uima-altaalla
  • Aurinkovarjoja uima-altaalla
  • Kauden mukainen ulkouima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen, kattamaton ja omatoiminen pysäköinti

Perheystävällinen

  • Lastenallas
  • Leikkikenttä

Keittonurkkaus

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Pakastin

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio ja satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke/patio
  • Puutarha
  • Terassi

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Laattalattia huoneessa
  • Ylempiin kerroksiin kulku vain portaita pitkin
  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu (kerran vierailun aikana)
  • Turvalokero

Sijainti

  • Esikaupunkialueella

Tekemistä

  • Lastenallas
  • Polkupyörien vuokrausmahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 29 majoitustilaa
  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: Residence La Filanda, via Tavernole, n. 16, 37010 Costermano.
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 19.00 jälkeen

Sisäänpääsy

Yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänky on saatavilla 5.0 EUR:n suuruista maksua vastaan per yö.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Käteisellä maksettava takuumaksu: 100.00 EUR per majoitustila per yöpyminen
  • Kaupungin perimä vero: 5.00 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 15 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Vauvansänky: 5.0 EUR per yö
  • Syöttötuoli: 5 EUR per päivä

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: Residence La Filanda, via Tavernole, n. 16, 37010 Costermano
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 19.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Kausiluontoinen uima-allas on käytettävissä huhtikuusta lokakuuhun.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Appartamenti San Carlo Apartment Costermano
Appartamenti San Carlo Apartment
Appartamenti San Carlo Costermano
Appartamenti San Carlo
Appartamenti San Carlo Apartment
Appartamenti San Carlo Costermano sul Garda
Appartamenti San Carlo Apartment Costermano sul Garda