Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Upeat merinÀkymÀt tÀmÀn tÀydellisen pÀivittÀneen 60: n Beach House

Valitse pÀivÀt nÀhdÀksesi hinnat

Majoituspaikan Upeat merinÀkymÀt tÀmÀn tÀydellisen pÀivittÀneen 60: n Beach House valokuvagalleria

Älytelevisio, DVD-soitin, kirjoja, videokirjasto
Ranta lÀhistöllÀ
Ulkoalueet
SisÀtilat
SisÀtilat

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvÀ

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöÀ160 mÂČ

Suositut palvelut/mukavuudet

  • NĂ€kymĂ€ rannalle
  • PysĂ€köinti saatavilla
  • Kuivausrumpu
  • Pyykinpesukone
  • Keittiö
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Map
DALMENY, NSW
  • Narooman infokeskus
    â€Ș9 min ajomatka‬
  • Narooma Golf Club (golfkerho)
    â€Ș11 min ajomatka‬
  • Narooma-ranta
    â€Ș11 min ajomatka‬
  • Moruya, Uusi EtelĂ€-Wales (MYA)
    â€Ș42 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmÀÀsi kuuluvien jÀsenten kÀytössÀ.

Upeat merinÀkymÀt tÀmÀn tÀydellisen pÀivittÀneen 60: n Beach House

Kun kirjoitat Beachscape, sinun on hÀmmÀstynyt panoraamanÀköalalla merelle. TÀmÀ 3 makuuhuoneen talo on toisessa kerroksessa takaisin rannalta, joten vain lyhyen muutaman minuutin kÀvelymatkan pÀÀssÀ hiekasta ja surffailla. LisÀksi 7 km rannalla on myös laguuni, joka sopii erinomaisesti pienille lapsille, ja Mummagan jÀrvi, joka sopii erinomaisesti melontaan, Stand Up Paddlingiin ja kalastukseen.
Talo on suunniteltu mietteliÀs ja kalustettu lomailuun, jossa avoin oleskelutila, ruokailutila ja keittiö kaikki hyödyntÀvÀt merinÀköalaa.
TÀmÀ talo on kyse rentoutumisesta. KiinnitÀ olohuoneeseen tai veranta ja katsella auringonnousua yli valtameren ja ehkÀ nÀhdÀ valaat rikkoutuvat pois vedestÀ muuttoliikkeen aikana. Mestari, toinen makuuhuone ja kylpyhuone ovat myös ylÀtasolla.

Alemmalla tasolla on makuuhuone 3 - kahden hengen huone, yhdistetty pesula ja toinen kylpyhuone, ja runsaasti elÀvÀÀ / rumpus tilaa TV ja pelihuone.

NurmikentÀllÀ on moderni kaasugrilli ja ulkokalusteet. Naroomassa on paljon tuoreita merenelÀviÀ myyjiÀ, erityisesti Fosters Bayn sillalla ja sen ympÀristössÀ.

Jos sinulla on polkupyöriÀ voit ratsastaa 9 km rantapolkua aina Narooma, kulkee Surf rannat ja vie sinut pitkin kuuluisaa Mill Bay Boardwalk jossa nÀet sinetit ja Manta Rays

TÀrkeitÀ lisÀtietoja:
* ASIAKKAITA PYYDETÄÄN OMA PENSSIN TÄYTTÄMINEN (SARJAT X 2 PÄIVÄÄ, PILLOW KOTELOT, RANTA JA BATH TOWELS). Jos tĂ€mĂ€ on epĂ€mukavaa, pellavapakkaukset voidaan varata etukĂ€teen lisĂ€maksullisesti 20 dollaria per henkilö. Doonaksen tuoreet kannet, tyynyt ja patjan suojat toimitetaan yhdessĂ€ kylpytakkien, kĂ€sipyyhkeiden ja teepyyhkeen kanssa. KylmĂ€vesien kuukausina on sĂ€hköisiĂ€ peitteitĂ€.

KeittiössÀ on mikroaaltouuni, keraamiset kuumalevyt ja penkki ylÀuuni / grilli - ei ole tÀysikokoinen rakennettu uuni. Grilliin on paistinpannu tai paistaminen.

Wifi: tÀllÀ rannikolla ei ole vielÀ laajakaistayhteyttÀ. Suosittelemme, ettÀ otat mukanasi kannettavan Wi-Fi-laitteen. Huomaamme, ettÀ Telstra kannettava wifi toimii hyvin.

Huolehdi talosta niin kuin omat. TÀmÀ on kaikki henkilökohtainen omaisuutemme, jonka olemme mielellÀmme jakamassa, joten kunnioitusta arvostetaan paljon. TÀmÀ on ehdottomasti lemmikkielÀinten vapaa ja savuton omaisuus. Osapuolet eivÀt ole sallittuja ja kaikki kalusteet on sÀilytettÀvÀ kohdennetulla tavalla, ettÀ ne löytyvÀt saapumisen yhteydessÀ. Viitenumeroa enintÀÀn 6 ei saa ylittÀÀ. Valvo lapsia kaikkina aikoina - varsinkin verannalla.

Vieraskirja-syötteiden nÀytesegmentti

Pari 2014 merkinnÀt ....

Kursley ja Hannah (kesÀkuu 2014) Upea pako, jossa upeat nÀkymÀt, meillÀ oli edes onnekas nÀhdÀ joitakin valaita ohimennen. ErittÀin huomaavainen asennus. Odotamme innolla paluuta.

Margaret (kesÀkuu 2014) TÀmÀ kauniisti sisustettu, mukava talo on niin hyvin nimetty - "Beachscape". NÀkemykset muuttuvat puhuen minulle syvÀlle rauhaa ja harmoniaa - mitÀ toivotaan kokea lomalla.

Margaret ja Ann (kesÀkuu 2014) MeillÀ oli ihana kaksi viikkoa tÀssÀ kauniissa loma-talossa. Talo oli niin puhdas ja hyvin varusteltu - jopa pieniin mattoihin polttaessamme polvilleen yöllÀ! NÀimme kaikki nÀhtÀvyydet ylös ja alas takki, mutta rakastimme tulossa kotiin joka ilta tÀmÀn talon mukavuuteen.

Roger ja Denise (kesĂ€kuu 2014) MikĂ€ kaunis paikka. Talo on suuri, nĂ€kymĂ€t ovat erinomaiset. Minulla on ilo olla tÀÀllĂ€ ja kyllĂ€ ​​palaamme. Rakastettu kĂ€si ruokkimalla lintuja.

Alison ja Dave (HeinÀkuu 2014) Ylivoimaisesti paras hauskannut rannikkokaupunki, jonka haemme, pysyi paikalla. NÀkemykset ovat henkeÀsalpaavat. Kiitos paljon siitÀ, ettÀ jÀtit tÀnne. Haluamme palata jonain pÀivÀnÀ.

Jan ja Kriss (heinĂ€kuu 2014) Kaunis keidas pakenemaan elĂ€mĂ€n myrskyjen keskellĂ€. Kiitos mukavasta kodista ja kyllĂ€ ​​- nĂ€kymĂ€t ovat upeat. Todella taikuutta - toivon voivani palata.



Clare & Don (huhtikuu 2012) - "Olemme tulleet rannikolle jo 20 vuotta ja tÀmÀ on ehdottomasti paras paikka, johon olemme jÀÀneet. Palataan takaisin ja suosittelemme muille. "

Chris, Kim, Bella, Laura, Tim, Anthony (huhti 2012) - "Kiitos paljon vieraanvaraisuudesta. Upea talo, tahraton ja erittÀin mukava. Kaikki rakastivat sitÀ. Tulimme yöllÀ, joten aamulla nÀkyvÀ nÀkemys oli henkeÀsalpaava. Ihana paikka lomallamme. Tulemme takaisin. Kiitos."

Pari 2011 merkinnÀt ....

Clive & Annie, Cliff & Bridget (marraskuu 2011) - "EnsimmÀinen vierailu Australiassa ja mikÀ paikka - upea rantaviiva ja kaikki erittÀin ystÀvÀllinen ja rento. Me nautimme siitÀ perusteellisesti. Rakastin myös linnustoa - niin erilainen kuin Iso-Britannia. "

Peter, Anne, Bernie & Christine (Lokakuu 2011) - "Toinen aika takaisin. Ajattelimme sen niin kauniilta, ettÀ jouduimme jakamaan sen rakkaiden ystÀviemme kanssa. Valaat olivat fantastisia katsella tÀnÀ vuonna. MeillÀ kaikilla oli hauskaa. Toivottavasti tule pian takaisin. "

Ricky, Gayda, Ashley & Stacey (huhtikuu 2011) - "Kaunis koti. TÀydellinen pakopaikka. Maisema oli korvaamaton ja oleskelu oli niin nautittavaa. Lapset rakastivat lorikeettien ruokkimista. Olemme tehneet hienoja muistoja tÀÀllÀ ja varmasti palaamme. Kiitos."

Wilsons (tammikuu 2011) - "Upeat nÀkymÀt - jopa myrsky oli mahtava! Ihana viikolla tutustumalla alueelle, vÀhÀn kalastusta ja aikaa rannalla. Se ehdottomasti suosittelee muille. "

Alku vuoden 2006 alkupisteistÀ (kun aloitimme) .....

John & Lynore (joulu 2006) - "Kaunis talo, upeat nÀkymÀt. MeillÀ oli upea aika kalastaa, uida, vesihiihtoa ja rentoutua. Tulee varmasti takaisin! "

Adele & David (lokakuu / marraskuu 2006) - "Onnittelut erittÀin mukavan lomatalon tarjoamisesta. Olemme erittÀin nauttineet oleskelusta ja olemme tutkineet alueen hyvin. Valaat ovat olleet hienoja ja matkoja Montaguen saarelle & Wagonga Princess erinomaiselle. "


Kerrin & Sean (lokak. 2006) - "Kaunis puhdas talo & upea nÀköala. KÀveltiin Neroon-laivamatkalla Montaguen saarelle - nÀki 4 valaita - 2 ÀitiÀ vauvojen, delfiinien ja sinettien kanssa - erittÀin suositeltavaa. "

Henry & Trish (lokak. 2006) - "Todella talo oli tahrattomia ja valaat olivat todella upeita katsomaan. Kiitos!"

Ken & Kath (syyskuu 2006) - "Erinomainen paikka. Upeat nÀkymÀt. Oli mahtava aika. Aiomme varmasti yrittÀÀ palata ensi vuonna. Talo on puhdas. Kiitos."

Rod & Pauline (syyskuu 2006) - "Olemme nauttineet meidÀn kauniisti sijoitetusta ja hyvin varustetusta talosta. Paljon kiitoksia John. Rakastimme pyörÀilyreittiÀ ympÀri Wagonga Inlet. Haluaisin palata. "

Leone, Col & Jack (syyskuu 2006) - "Upea nÀkymÀ. Se on puhdas. MikÀ loistava paikka yöpyÀ. Me tulemme takaisin."

Michele & Greg (kesÀ / heinÀkuu 2006) - "MikÀ huippupiste! Tulimme tÀnne lopettamaan varainhoitovuoden tauon, lepÀÀmÀÀn ja kirjoittamaan. Sanoiko se ja sitten jotkut! NÀkymÀ on erinomainen - jopa jotkut valaiden katselu aamiaispöydÀstÀ. "

Cheryl & Neville (huhtikuu 2006) - "MeillÀ oli erittÀin nautinnollinen oleskelu talossasi. Talo on mukava, puhdas & ystÀvÀllinen & nÀkymÀ Dalmeny Beach on ihana. TÀydellinen paikka nautinnolliseen oleskeluun Naroomassa. "

Mariese & Cliff (maaliskuu 2006) - "Upeat nÀkymÀt. Upea paikalla lÀhellÀ rantaa ja kauppoja. Kiitos siitÀ, ettÀ saisit nauttimaan ihastuttavan puhtaan talon. "
TÀmÀ loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kÀvelymatkan pÀÀssÀ kohteesta Eurobodalla National Park. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat ja pelihallin/-huoneen. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden kÀyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 10 minuutin kĂ€velymatkan pÀÀssĂ€ kohteista Eurobodalla National Park ja Brou Beach
TÀmÀ loma-asunto tarjoaa asiakkaiden kÀyttöön grillejÀ, pelihallin/-huoneen ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympÀri vuorokauden.

Majoittaja

Catherine Campbell

Puhutut kielet

Englanti

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lĂ€histöllĂ€

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

PysÀköinti ja liikenneyhteydet

  • Auto suositeltu
  • Paikan pÀÀllĂ€ pysĂ€köinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • JÀÀkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • KeittovĂ€lineet, astiat ja ruokailuvĂ€lineet
  • LeivĂ€npaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Paperipyyhkeet
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • RuokapöytĂ€

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • RuokapöytĂ€

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Kirjoja
  • PelejĂ€
  • Stereot
  • Videokirjasto
  • Älytelevisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lÀmmitys

  • LĂ€mmitys

Lemmikit

  • LemmikkejĂ€ ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

TekemistÀ

  • Pelihalli/-huone
  • Golfmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Kajakkimelontamahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Kalastusmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Laitesukellusmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • MaastopyörĂ€ilymahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Moottoriveneilymahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Snorklausmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Surffaus-/bodyboarding-mahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Uintimahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Vaellus-/pyörĂ€ilyreittejĂ€ lĂ€histöllĂ€
  • Valaiden katselumahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • VillielĂ€inkĂ€velyretkiĂ€ lĂ€histöllĂ€

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei hĂ€kĂ€varoitinta tai kaasukĂ€yttöisiĂ€ laitteita (majoittaja on ilmoittanut, ettĂ€ majoituspaikassa ei ole hĂ€kĂ€varoittimia tai kaasukĂ€yttöisiĂ€ laitteita)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, ettĂ€ majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin

YleistÀ

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 160 neliömetriĂ€

KÀytÀnnöt

SisÀÀnkirjautuminen

SisÀÀnkirjautuminen alkaa klo 14.00
Kontaktiton sisÀÀnkirjautuminen saatavilla

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

SisÀÀnkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisÀÀn- ja uloskirjautumiseen sÀhköpostitse.

Uloskirjautumisohjeet

IsÀntÀ edellyttÀÀ, ettÀ suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
KÀynnistÀ astianpesukone
Poista petivaatteet kÀytetyistÀ sÀngyistÀ ja kerÀÀ kÀytetyt pyyhkeet
Poista henkilökohtaiset tavarat, poista tÀhteeksi jÀÀneet ruoat ja juomat ja vie roskat ulos
Sammuta valot ja lukitse ovet

Lemmikit

  • LemmikkejĂ€ ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Majoittajan kommentti: Adult to supervise at all: stairs and balcony

TÀrkeÀÀ tietoa

HyvÀ tietÀÀ

TÀtÀ majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankÀynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tÀtÀ varausta. Yksityisen majoittajan mÀÀrittÀmÀ peruutuskÀytÀntö koskee varaustasi.
LisÀhenkilöistÀ saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
SisÀÀnkirjautumisen yhteydessÀ saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekÀ pankki- tai luottokortti tai kÀteisellÀ maksettava takuumaksu mahdollisten lisÀmaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisÀÀnkirjautumishetkellÀ, ja niistÀ saatetaan veloittaa lisÀmaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmÀtapahtumien jÀrjestÀminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettÀ majoituspaikassa ei ole hÀkÀvaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, ettÀ majoituspaikassa on palovaroitin
TÀmÀn majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
TÀtÀ majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sÀhköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisÀÀn- ja uloskirjautumisohjeet sÀhköpostitse. Saat myös Vrbolta sÀhköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoitustilan rekisteröintinumero PID-STRA-4492

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellÀ

18669

Spectacular Ocean views from this perfect updated 60's Beach House – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvÀ

Arvosana 10 - Loistava. 133 kautta 141 arvostelua
Arvosana 8 - HyvÀ. 8 kautta 141 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 141 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 141 arvostelua
Arvosana 2 - HirveÀ. 0 kautta 141 arvostelua

9,8/10

Siisteys

6,0/10

Palvelut/mukavuudet

10/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

8,0/10

YmpÀristöystÀvÀllisyys

Arvostelut

10/10 Loistava

Judith W.

HyvÀÀ: Siisteys

A great few days

I have stayed inDalmeny many times, and despite the awful weather had a great time this time too. The view was amazing and accommodation perfect for three older ladies who certainly hope to be back.
Yöpyi 3 yötÀ kesÀkuussa 2025

10/10 Loistava

Hanneke R.

HyvÀÀ: Siisteys
The house is great and the view is fabulous. Short walk to the beach and nice to sit in the backyard or balcony.We had a great time, thanks!
Yöpyi 3 yötÀ heinÀkuussa 2025

10/10 Loistava

Melissa D.

HyvÀÀ: Siisteys

Dalmeny delight

We loved our short stay. As soon as you walk in, you are greeted with the stunning ocean view from the kitchen/living area. The host let us know when the house was ready and gave us helpful information about where to eat and things to do.
Yöpyi 2 yötÀ toukokuussa 2025

10/10 Loistava

Cassandra L.

HyvÀÀ: Siisteys

Lovely Place

We had a lovely and relaxing time enjoying the view and great location. The house was clean and fresh upon arrival. Great fully stocked kitchen.
Yöpyi 3 yötÀ huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Waz B.

HyvÀÀ: Siisteys

Mountainbike Trip

Perfectly positioned near the Narooma trails and Beach. This beach house provided everything required for an enjoyable trip
Yöpyi 2 yötÀ huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Meraai K.

HyvÀÀ: Siisteys

Excellent stay

This was our 2nd (and hopefully not our last) stay. It is one of the best places I’ve ever rented to stay. Everything is thoughtfully taken care of and it is comfortable, clean, beds are great, kitchen is wonderful. Cannot give a single suggestion for improvement.
Yöpyi 3 yötÀ huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Kevin

Matkusti kumppanin kanssa
HyvÀÀ: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
This property is well suited for small families and there are two distinct living areas that reflect this. We occupied just one bedroom and the top half of the house. The view from the kitchen/dining & lounge area is truly beautiful, as good as the photos suggest. The kitchen had everything you needed to make some great meals (the Smeg oven yielded to YouTube support in the end). 😉 Overall, a nice place to stay in Dalmeny.
Yöpyi 5 yötÀ maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Grant C.

HyvÀÀ: Siisteys

Beach house Beauty

Perfect house for our needs. Close to the Narooma MTB trails and quick drive into Narooma. Lovely beach views, 5 minutes' walk down to beach and shops.Dalmeny is a nice quiet little town.House was very clean, and extremely well equipped with plenty of glass where, crockery etc cooking utensils. Fantastic views and the deck was the spot to be for breakfast and afternoon drinks.Catherine the owner was very responsive when contacted.Overall 5 stars, we would definitely stay there again.
Yöpyi 2 yötÀ maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Branagh R.

HyvÀÀ: Siisteys

Weekend beach trip

We loved our stay at this beautiful home
Yöpyi 2 yötÀ maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Monique P.

HyvÀÀ: Siisteys

So Refreshing

This is a beautiful place. The house had the most spectacular, awe-inspiring views and is well appointed. The neighbourhood was quiet, and after seeing giant stingrays and a seal lolling at the water's edge in Mill bay, we were blessed with wallabies in the backyard. We can't wait to come back.
Yöpyi 5 yötÀ helmikuussa 2025

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

HyvÀÀ: Siisteys

Relax, relax, relax

We have stayed at Beachscape several times over the years and it never fails to impress - spectacular views, comfort, a homely feel and always clean. We will be back again!
Yöpyi 14 yötÀ tammikuussa 2025

10/10 Loistava

Meraai K.

HyvÀÀ: Siisteys

Incredible gem on sapphire coast

This house is beautifully cared for, furnished and stocked with everything you need to have a wonderful break at the coast. The hosts are easy to communicate with and prompt to respond if queries are sent. The location is walking distance to convenient shops and take away and the drive to bigger towns are scenic. Easy walking distance to the beach, incredible views, comfortable furnishings and beds, a great kitchen that is well stocked with high quality appliances and tools and knives.
Yöpyi 5 yötÀ joulukuussa 2024

10/10 Loistava

Kim M.

HyvÀÀ: Siisteys

Amazing Views and Location

Thoroughly enjoyed our 6 nights over Christmas. The views are outstanding, the house is very well equipped ( they’ve thought of everything) and a great location- easy walk to the shops, cycleway and the beach! The windows facing the coast provided a great breeze given there are no fans in living area. A ceiling fan in the main bedroom was needed on a few nights but the other up stairs bedroom only had a small floor fan.Communication with the host was excellent, clear instructions and lots of information in the folder. We would certainly stay there again and hope to be back there soon! Fabulous part of the South Coast.
Yöpyi 6 yötÀ joulukuussa 2024

10/10 Loistava

James L.

HyvÀÀ: Siisteys

Perfect Getaway

We had such a relaxing stay in Dalmeny. The place has everything you need. The view of the ocean is stunning. The street was quiet, shops around the corner and the beach just down the road. We will definitely book again.
Yöpyi 3 yötÀ joulukuussa 2024

10/10 Loistava

Jeff L.

HyvÀÀ: Siisteys

Happy long weekend at this amazing place

The view is beautiful, very quiet location. We enjoyed a nice weekend at this cute place. Thank you very much 😀
Yöpyi 2 yötÀ marraskuussa 2024

10/10 Loistava

Sarah F.

HyvÀÀ: Siisteys

Beautiful beach house

Perfect position, lovely views, whale watching from the balcony. Very comfortable house. Thank you.
Yöpyi 3 yötÀ marraskuussa 2024

10/10 Loistava

Leanne M.

HyvÀÀ: Siisteys

Beach House Getaway

Fantastic weekend away. Views were amazing. House very clean and tidy . Would definitely rebook in the future . Only criticism was that we couldn’t find the instructions to operate the oven.
Yöpyi 2 yötÀ elokuussa 2024

10/10 Loistava

katharine a.

HyvÀÀ: Siisteys

Better than photos!

Clean warm and bright View amazing and better than expected!
Yöpyi 3 yötÀ kesÀkuussa 2024

10/10 Loistava

Kate O.

HyvÀÀ: Siisteys

Beach Holiday

It was a nice clean house. Great veiws and Location!
Yöpyi 7 yötÀ huhtikuussa 2024

8/10 HyvÀ

Zoe S.

HyvÀÀ: Siisteys

Dalmeny beach house

We loved our stay in Dalmeny. The views from the balcony were amazing. The property is in a gorgeous location a short stroll from the beach. Our host was able to organise linen for us with little notice which we really appreciated.
Yöpyi 3 yötÀ tammikuussa 2024

10/10 Loistava

Adrienne J.

HyvÀÀ: Siisteys

Fabulous views from a lovely beach house

We had a very relaxing stay at Beachscapes. The views from the living area and balcony are fantastic. The kitchen has all the equipment you could possibly need. The property is very comfortable. We really enjoyed our stay. Dalmeny has all the essentials. Next time we would definitely pack the bikes to ride to Narooma. There are heaps of places to explore in the region. Thanks Catherine for sharing your lovely beach home.
Yöpyi 7 yötÀ tammikuussa 2024

10/10 Loistava

Kyle C.

HyvÀÀ: Siisteys

Dalmeny trip

Lovely views, convenient location, nice open space upstairs
Yöpyi 7 yötÀ marraskuussa 2023

10/10 Loistava

Kerrie D.

HyvÀÀ: Siisteys

Fantastic

This property was exactly like the pictures, well presented and clean
Yöpyi 2 yötÀ marraskuussa 2023

10/10 Loistava

Michael M.

HyvÀÀ: Siisteys

Michael

Fantastic view , watched dolphins swim the beach one day and the next day whales jumping . Close to everything and perfect for what we wanted to do .
Yöpyi 2 yötÀ lokakuussa 2023

10/10 Loistava

Yunki L.

HyvÀÀ: Siisteys

Themed beach house with breathtaking view

The beach house themed accomodation has been tastefully decorated with light bluish colours. Owner of this accommodation has put a lot of efforts for guests to enjoy. Haven’t been to a lot of air b&bs but never seen an accommodation equipped with Global kitchen knives and garlic press. The only downsides were terrace door stopper is loosened and no gas was available for bbq during our stay. This beach house really has an incredible view that changes during day and night times.
Yöpyi 2 yötÀ syyskuussa 2023