Hotellit Deir al Asad

Vertaa 807 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 80 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Deir al Asad: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Deir al Asad

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Deir al Asad
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Deir al Asad tutustuminen

Deir al Asad tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Deir al Asad ja sen lähellä kuuluu:

  • Keshet-luola
  • Akkon linnoitus
  • Sokolovin ranta
  • Hamam al-Basha -turkkilainen sauna
  • Akkon satama
  • Akhzivin kansallispuisto
  • Tsipori

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Deir al Asad?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Deir al Asad, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Deir al Asad, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Tammikuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 19 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 306 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 27 °C päivisin ja 16 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 41 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 3 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 27 °C ja 15 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 222 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Deir al Asad on 573 cm.

Deir al Asad: Hotellitiedot

Majoitukset
807
Halvin hinta
80 €
Korkein hinta
399 €
Suositut hotellit
Leonardo Hotel Tiberias, King Solomon Hotel Tiberias, Galei Kinnereth Hotel, Nof Hotel, Jacob Tiberias by Jacob Hotels, Mizpe Hayamim by Isrotel exclusive, U Boutique Kinneret by the Sea of Galilee, Dan Panorama Haifa, Gomeh by Isrotel Design, Nof Ginosar Hotel, Shirat Hayam - Boutique Hotel, Leonardo Plaza Hotel Tiberias, Sofia Hotel Sea of Galilee, Ruth Zefat By Dan Hotels, Leonardo Club Hotel Tiberias