Tämän hotellin palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
Hotel Sukoon - 2mins Connaught Place tarjoaa 20 huonetta, joissa on silitysrauta/-lauta. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 25+ Mbit/s). Siivous on saatavilla päivittäin.
Hotel Sukoon - 2mins Connaught Place sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Palika Bazaar. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 25+ Mbit/s)
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen matkatavarasäilytyksen
Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Gurudwara Bangla Sahibin temppeli ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Chandni Chowkin markkinat
Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 25+ Mbit/s
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
Mukavuudet
Matkatavarasäilytys
Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Palvelut asiakkaille
Siivouspalvelu (päivittäin)
Esteettömyys
Ei hissiä
Huoneen palvelut/mukavuudet
Makuuhuone
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
Pyyhkeet saatavilla
Muuta
Silitysrauta/-lauta
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 10.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Vastaanottovirkailija
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Hotel Sukoon - 2mins Connaught Place – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
2
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
0
8,0/10
Siisteys
8,0/10
Henkilökunta ja palvelu
7,0/10
Palvelut/mukavuudet
8,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
8/10 Hyvä
Jonathan
10.3.2026
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Staff were helpful & attentive.
Jonathan
Yöpyi 7 yötä maaliskuussa 2026
8/10 Hyvä
Pawan
24.2.2026
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Didn’t expect the facilities at this price in Delhi near NDLS railway station. Rooms were clean and very generous staff especially dharmendra ji.
If they can add food to their facility, it would be 5 star.