Koko loma-asunto

Angeles (6): uima-allas, WiFi, A / C, 0,21km rantaan, virallinen koira rannalla

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Angeles (6): uima-allas, WiFi, A / C, 0,21km rantaan, virallinen koira rannalla valokuvagalleria

Uima-allas
Televisio
Ulkoruokailutilat
Ruokailu
Televisio

Arvostelut

8,8 kautta 10.
Loistava

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä80 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Riumar, CT
  • Place, L’Ampollan uimaranta
    ‪33 min ajomatka‬
  • Place, Playa de L'Ametlla de Marin ranta
    ‪42 min ajomatka‬
  • Place, Les Cases d'Alcanarin satama
    ‪50 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Angeles (6): uima-allas, WiFi, A / C, 0,21km rantaan, virallinen koira rannalla

Talon "Angeles (6)" on vain kaksi jalkaa minuutin ajomatkan päässä hiekkarannalta vartioitu Riumar-.
Se on noin 100 m² asuintilaa ja on kokonaan uusittu vuonna 2009. Kirkas, Välimeren värit levitä rauhallisen ilmapiirin ja tekevät rentouttavalle perhelomalle. Talo, jossa on 3 makuuhuonetta ja olo-Esszimer avokeittiö ovat kauniisti sisustettuja. Sen lisäksi kylpyhuone lokero on myös vieras wc on käytettävissä. Talo on ilmastointi ja muita kattotuuletin. Makuuhuoneissa parivuode ja kaksi erillistä sänkyä. Keittiöstä johtaa suoraan autotallin. Täältä löydät pesukone, sekä suora pääsy pesula talon takana.

Aamiaisen Espanjan aamuaurinko voi nauttia katetulla terassilla. Sieltä on myös talon uima-altaalle ja lapsesi voi pitää uinti silmässä. Uudelleen suunniteltu ja hyvin hoidettu puutarha, jossa on paikallisia kasveja, ja kutsuu sinut viipyä ja rentoutua. Suuri sateenvarjo tarjoaa varjossa ja illalla grilli ilo kaunis kivi grilli on poltettu. Pitkän taistelun jälkeen vuonna allasveden, märät vaatteet ovat sitten yksinkertaisesti ripustettu takana talon pesutupa kuivumaan. Pysäköintitilaa auton olet omaisuutta ja myös tämä talo on myös autotalli.
Sen välittömässä läheisyydessä lomatalojen "Petra", "Bon Estar" Villa Golondrina "ja" Casa Noella "ja" Villa Benifer "
 laitteet:

Täysin varusteltu ja riittävän pieni inventaario, astianpesukone, pesukone, mikroaaltouuni, kahvinkeitin, paahtoleipää, ja sähköliesi. Televisio- ja radio-ohjelmien kautta vastaanotettujen satelliittijärjestelmän. On ilmastointi kesällä miellyttävän lämpötilan ja talvisin sitä käytetään lämmitykseen. Vuonna loma talo vieraat voivat nauttia myös ilmainen internetyhteys (WLAN) on käytettävissä.

turvallisuus:

Kaikki ikkunat on varustettu hyttysverkot ja ristikot. Koko omaisuus (400m²) ympäröi seinä ja aita yksityisyyttä. Lisäykset omaisuutta ja talon ovat lukittavissa.

palvelut:

Joten voit nauttia lomasta, ota yhteyttä Mr. Beck ja palvelun joukkue paikan päällä vastata kaikkiin kysymyksiin ja ongelmiin, joita saattaa ilmetä ovat käytettävissä. Yksi puhelinsoitto ja se tulee välittömästi huolehdittava kaikesta. Palvelumme sisältää myös säännöllinen altaan puhdistus ja puutarha ylläpito. Matkailu tarjotaan ja syöttötuoleja saatavilla maksutta pyynnöstä. Jos joskus tarvitset buginen, ei ole ongelma, vaikka ne ovat saatavilla vapaasti käytettävissänne.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Creuers Delta De L'ebre S.A. -risteily-yritys. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Creuers Delta De L'ebre S.A. -risteily-yritys ja 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Ekomuseo
  • Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1,5 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Aidattu piha
  • Grilli
  • Patio
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • 9 lemmikkiä yhteensä
  • Maksu: EUR 10
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu rajoitetusti

Tekemistä

  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Lintubongausmahdollisuus lähistöllä
  • Purjelautailumahdollisuus lähistöllä
  • Surffaus-/bodyboarding-mahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
  • Vesihiihtomahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 80 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

Checkin 16:00-20:00
Checkin 16:00-20:00

Lemmikit

  • Lemmikit: 10 EUR
  • Korkeintaan 9 lemmikkiä
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: Dangerous animals allowed.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lemmikit: 10 EUR
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Ilmastointi: 0.55 EUR

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero HUTTE-001908
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Angeles (6 pers) Deltebre
Angeles (6 pers) Private vacation home
Angeles (6 pers) Private vacation home Deltebre
323763

"Angeles"@MARISOL: 210m to the beach, private pool, A/C, WiFi, dog beach – arvostelut

Arvostelut

8,8

Loistava

Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 5 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 3 kautta 5 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 5 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 5 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 5 arvostelua

Arvostelut

Arvostelu yhteistyökumppanin sivustolta

10/10 Loistava

Melany Monique

Rundum mega zufrieden

Alles war super. Flexibilität bei Ankunft und Abfahrt. Im Haus war alles einsatzbereit Waschmaschine und Kaffeemaschine . Das Haus verfügte über eine große Garage mit Zugang zum Haus. Was sehr angenehm war, da steht auch die Waschmaschine drin. Ein Traumhaftes Haus. Die Küche klebte sehr von den griffen her und ist in die Jahre gekommen. Betten waren gewöhnungsbedürftig und im Eltern Schlafzimmer fehlte auch ein lattenrost. Die Duscheinrichtung im Haus könnte erneuert werden. Das sind kleine Mängel, wir hatten einen phanstischen Urlaub
Arvostelu yhteistyökumppanin sivustolta

8/10 Hyvä

David-Silvester

Sommerurlaub 2024

Das Team von Beatrice ist immer erreichbar. Wir kommen schon das 2. Mal nach Riumar. Man wird immer freundlich empfangen und das Ferienhaus ist immer vorbereitet. Wir waren nicht das letzte Mal zu Gast, da wir uns immer sehr wohl fühlen. In Bezug auf das Ferienhaus Angeles ist die Ausstattung der Kücheneinrichtung (Töpfe und Pfannen) etwas in die Jahre gekommen. Aber für den alltäglichen Bedarf ist alles vorhanden. Die Badezimmergarnitur hat über die Zeit etwas gelitten. Insbesondere die Duscharmatur und der Toilettenpapierhalter muss mal erneuert werden.
Arvostelu yhteistyökumppanin sivustolta

8/10 Hyvä

Sabine Gina

Sehr gute Lage, mit Luft nach oben

Die Lage war sehr gut. In drei Minuten zu Fuß ist man beim Spar. Das Grundstück war schön eingezäunt. Wir hatten unseren Hund dabei. Wir konnten ihn rennen lassen, ohne dass wir Bedenken haben mussten, dass er abhauen kann. Wenn man einen Hund mit Jagdtrieb hat, muss man aufpassen, dass er die Vögel nicht schnappt. Unserer hat einen erwischt, den wir aber Gott sei Dank retten konnten. Der Pool ist schön und von der Größe her gut. Ich bin täglich meine Bahnen gezogen. Das Grundstück ist so, dass man den ganzen Tag die Sonne hatte, was für mich super war, aber meinem Mann hat der Schatten gefehlt. Es gab einen Sonenschirm, aber der Ständer war sehr schwer. Da mein Mann erst an der Bandscheibe operiert wurde und er mir zu schwer war, blieb er in der Garage. Ich bin ganz sicher, wenn wir etwas gesagt hätten, hätte die Vermieterin dafür gesorgt, dass er raus kommt. Das war meinem Mann aber nicht so wichtig, da er die Terrasse als Ausweichmöglichkeit hatte. Das Haus hat 3 Schlafräume, ein großes Wohn- Esszimmer und mit einer Theke abgeteilt eine Küche mit Spülmaschine, Herd mit Backofen und eine schöne, große Kühl- Gefrierkombi. Es gab in jedem Zimmer eine Klimaanlage, die wir aber nicht gebraucht haben. Zum Meer war es auch nicht weit. Zu Fuß bis an den Familienstrand benötigt man ca. 5 - 10 Minuten. Wir sind mit unserem Hund jeden Morgen als Gassirunde an den Hundestrand gelaufen. Da könnte man dann Badesachen mitnehmen und baden gehen. Bei der Sauberkeit gibt es noch Luft nach oben. Die Schränke waren teilweise klebrig. Das Geschirr haben wir teilweise erst mal gespült. Es könnten mehr Kuchenteller sein. Da gab es nur drei Stück. Wir haben dann die großen genommen. Auch das Mobiliar war teilweise nicht mehr so ansehnlich. Man könnte aus dem Haus noch einiges rausholen. Als wir angereist sind, lagen Palmenblätter am Pool rum. Die lagen auch noch, als wir wieder gegangen sind. Am Rand vom Pool lag ein Kescher. Wir hätten ihn gerne ab und zu mal benutzt, aber der war total schmutzig. Es gibt eine Dusche hinter dem Haus, aber auch diese war schmutzig. Wir wollten dann die Gartendusche, die vor Ort war, benutzen, dafür fehlte dann der Adapter. Den haben wir dann beim Chinesen gekauft und stellten dann fest, dass beim Brauskopf das "Sieb" fehlte. Man konnte die Gartenusche dann aber trotzdem benutzen. Unser Fazit, das Haus ist gut, wenn man über ein paar Sachen wegschaut, aber nicht zu dem Preis. Wir fanden das Haus zu teuer, für das was es geboten hat
Arvostelu yhteistyökumppanin sivustolta

8/10 Hyvä

Gudrun

Klein, aber fein - sehr freundliche Betreuung

Riumar ist eine Siedlung, die zum größten Teil aus Ferienhäusern besteht. Unseres lag nur 200 Meter vom Strand und dem Zugang zum Naturpark entfernt - perfekt. Der Pool hat den ganzen Nachmittag Sonne, Sichtschutz am Gartenzaun sorgt für Privatsphäre. Es gibt in allen Räumen Klimaanlage - bei sommerlicher Extremhitze unverzichtbar. Der Strom dafür ist allerdings extra zu zahlen, was recht teuer werden kann. Es gibt zwar etliche Pflanzen, aber keinerlei Gras auf dem Grundstück, was offenbar weithin üblich und in hohen Wasserpreisen begründet ist. Das ist verständlich, aber nicht schön, denn das steinerne Grundstück heitzt sich dadurch zusätzlich auf und speichert die Hitze. Die Betreuung ist perfekt und sehr freundlich, der Hund ist willkommen. In der Küche wild zusammengewürfeltes Inventar, aber irgendwie ist alles da, was man braucht. Spülmaschine, Waschmaschine und Garage sorgen ebenso für Komfort, wie angenehme Matratzen in den Betten. Die Natur im Delta ist hinreißend. Wir hatten einen schönen Urlaub. Den Rücken-gefährlichen WC-Deckel in der Gästetoilette entschärfen ), die Putzfrauen bitten, auch die Töpfe auf angebrannte Reste zu untersuchen, die Bereiche um die Knöpfe für die Küchenschränke farblich aufpolieren.
Arvostelu yhteistyökumppanin sivustolta

10/10 Loistava

Oscar Luis

Estancia agradable y servicio impecable

Ubicación de la vivienda ideal para descansar y disfrutar de unos días de playa excepcionales. Servicios de compras y hostelería cercanos Falta alguna cafetería próxima para desayunar