Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

DIAMOND - ITALIA - SUN JA SEA

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan DIAMOND - ITALIA - SUN JA SEA valokuvagalleria

Ulkoalueet
Televisio, DVD-soitin, stereot
Sisätilat
Ranta
3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, internet, vuodevaatteet

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta9 henkilöä130 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Pyykinpesukone
  • Keittiö
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Diamante, Calabria
  • Isola di Cirella
    ‪4 min ajomatka‬
  • San Francescon Minimi-luostari
    ‪7 min ajomatka‬
  • Belvedere Marittimon linna
    ‪13 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

DIAMOND - ITALIA - SUN JA SEA

Timantti - seinämaalausten ja chilin kaupunki, joka on asetettu sinisen meren ja taivaan välille. Se on ikivanha kalastajakylä, josta on tullut suosittu matkailukohde, jossa on monipuolisimpia kulttuuriharrastuksia, jotka vaihtelevat sen tunnusomaisella kävelykadulla ja historiallisessa keskustassa - ilmastointi kahdessa, satelliitti-tv, ilmastointi kahdessa, 1 parivuode, 2 erillistä vuodetta, 2 kylpyhuonetta makuuhuoneet, kaupungin, 2 suurta parveketta molemmat merinäköalalla, ranta 50 metriä kaupungin, hyvin palveltu alue (posti, pankkiautomaatti, supermarket, disko, baari jne.), rautatieasema 7 minuutin kävelymatka.
Sijaitsee Cedar Rivieran keskustassa, Diamante tunnetaan Tyrrhenan helmenä, sekä "Seinämaalauksia ja chiliä". Etuoikeutettu maantieteellinen sijainti, kristallinkirkas meri ja upea merenpohja muodostavat sen Calabriasta halutuimmiksi kohteiksi.
Calabrian saaret: Cirella-saari, pieni saari, jossa on suomuinen muoto ja villi kasvisto, on äskettäin tullut Cedar Rivieran meripuistoon ja siellä on monia matkailijoita saari, omistaa kalastusta tai yksinkertaisia ​​retkiä. "Murals of City" -alueella voit ihailla lukuisia maalauksia kaduilla. Itse asiassa yli 200 taidetta on maalattu historiallisen keskustan ja Cirellan kaupunginosan seinille, jotka on perustettu vuonna 1981 kansainvälisesti tunnetuille maalareille ja taiteilijoille. Joka vuosi, tämä unmissable nimitys uudistetaan "Muralespanso" -projektilla, joka lisää uusia maalauksia jo olemassa oleville. Ei pidä hukata, sitten syyskuun toisella viikolla, kuuluisa Peperoncino -festivaali. Elokuva-arvostelut, taide, kulttuuri, satiiri, musiikki, kansanperinne ja gastronomia.
Diamanten kauneutta korostaa Cirellan kylä, jossa on antiikin Cerillaen rauniot; Rauniot-teatteri, Rooman mausoleumi ja Minimsin luostari; kun taas yöelämän ystäville kesä on paras aika vierailla. Myös Diamanten ympäristö ovat kaukana jäljessä, koska niissä on runsaasti naturalistisia, historiallisia ja kulttuurisia kiinnostavia paikkoja. Calabrian rannikon eteläpuolella sijaitseva rannikko tarjoaa kaikenlaisia ​​uimista, valkoisista hiekkarannoista pieniin poukama- ja kallioihin. syviltä vesiltä, ​​rannikon alapuolella olevien saarien sinisiin luoliin.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Isola di Cirella. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Isola di Cirella ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Ruderi di Cirella Teatteri
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: internetyhteys

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Stereot
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 130 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 13.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 9.30

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Rajoituksia sovelletaan
  • Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Diamond Italy Sun Sea Diamante
Diamond - Italy - SUN AND SEA Diamante
Diamond - Italy - SUN AND SEA Private vacation home
Diamond - Italy - SUN AND SEA Private vacation home Diamante