Vain sammuta ja ole rentouttavaa lomaa
3 tÀhden huoneisto Kauniit nÀkymÀt. Kaunis asunto, jossa on kaunis nÀkymÀ ympÀröiville vuorille. Huoneisto on hiljainen, ei liikennettÀ (umpikujaan).
Parkkipaikalla autonsa sijaitsee suoraan talon.
Huoneistossa on oma sisÀÀnkÀynti, maanpinnan tasolla, helposti ja moderni.
Makuuhuone: parivuode, yöpöydÀt, 2 yöpöytÀvalaisinta, LED-TV, radio, 2 tuolia huoneessa, vaatekaappi, peili.
Keittiö: keittiö, jossa liesi ja uuni, astianpesukone, mikroaaltouuni, jÀÀkaappi, pakastin, kahvinkeitin, leivÀnsiivutuskone, elktrisches keittiöveitsi Kapseli kahvinkeitin, kananmuna, leivÀnpaahdin, vedenkeitin, tehosekoitin, voileipÀgrilli, ruoka asteikot, astiat ja kattilat, kulhot saatavilla. Astiapyyhkeet, astianpesuaine, astian vaatteet, ÀlykÀs LED-TV, radio, parvekeovi terassilla 3,20mx3,20m
Â
Kylpyhuone: suihku 1,20mx1,20m ja wc vammaisten saatavilla, kylpytakki, pyykkikori, kuivaus teline, hiustenkuivaaja, kosmeettinen peili, kylpyhuone korkea katto, iso peili pesualtaan ylÀpuolella. Saippua-annostelija, pyyhkeet, kylpypyyhkeet, pesulappuja, vieras pyyhkeet.
kolmiovinen vaatekaappi runsaalla ripustimet, kenkÀteline, vaatekaappi silitys.
Pesukone, silitysrauta ja höyrysilitysrauta.
Turvallinen on myös asunnossa.
LautapelejÀ ja kortteja meillÀ kotona.
Puutarhakalusteet on terassilla ja sisÀÀnkÀynnillÀ, tyynyt ja tukijalat ovat huoneistossa.
SisÀovetoven ja ikkunoiden edessÀ ovat hyttysverkot.
Rullaverhot ovat myös patiooven ja ikkunoiden edessÀ.
Huoneistossa on liikuntarajoitteisille.
ErittÀin hiljainen, se kulkee ole tie.
PysÀköintitilaa auton on talossa.
Peruspalvelut paikallaan (supermarketit, leipurit, teurastajat, lÀÀkÀrit, apteekki, huoltoasema, posti, pankit, ravintolat jne
TeidÀn saapuessa ja lÀhtiessÀ he voivat keskustella kanssamme, meitÀ ohjaa heidÀn toiveitaan, jos se on mahdollista.
MatkasÀnky ja syöttötuoli teemme, kun he tarvitsevat sitÀ kuin ilmaiseksi.
Voit soittaa meille osoitteessa 05633-991797
samoin kuin matkapuhelinnumeron 0171 - 5542150 kautta.
Leisure / Urheiluun / Wellness
Hyvin lÀhellÀ on vierailijan kaivoksen Grube Christine ja Geofoyer.
Diemelsee on vain 6 km: n pÀÀssÀ.
Uinti, kalastus, vaellus, pyörÀily ja paljon muuta.
Hiihto, luistelu ja muut talviurheiluun voit nauttia Willingen 20 km pÀÀssÀ.
Adorfissa on myös kelkkarekokokemus, jonka he kokevat
unohtumaton seikkailu huskyjen kanssa. Haluatko vaeltaa koirien kanssa, ajaa pois tai vain kÀydÀ, kaiken mahdollinen.
MeidÀn huoneisto sijaitsee lÀhellÀ keskustaa Adorf kauniit nÀkymÀt
yli Adorfin ja ympÀröivien vuoristojen.
Hyvin lÀhellÀ (30 m) pÀÀssÀ varmennettu Fernwanderweg Diemelsteig on meidÀn asunto ja on vain muutaman minuutin Adorfer jalkakylpy. Europaweg johtaa myös (30m) talolle.
Sunnuntaisin ja Freiertag saat myös tuoretta leipÀÀ leipomosta.
Willingen on 20 km, Edersee 30 km, barokki kaupunki Bad Arolsen 15 km, 17 km Twistesee, lÀÀnin pÀÀkaupunki Korkach 13 km: n pÀÀssÀ.
Suuremmat kaupungit, kuten Kassel 55 km, Paderborn 55 km, Marburg 60 km pÀÀssÀ.
Asentajille ja pitkÀn aikavÀlin vuokralaiset ovat tervetulleita.
Ilmainen julkinen WiFi.
Kunkin varauksen Vuodevaatteet, pyyhkeet ja siivous sisÀltyy.
Ei ole muita lisÀkustannuksia.
Vieraita, teknikot ja pitkÀaikaisen vuokralaisen aina rikas tarvittaessa
ilmaiset pyyhkeet ja lakanat jÀlkeen.
Koirat sallittuja pyydettÀessÀ.
Koiran omistajat ovat huoneiston lÀhellÀ kedolle noin 100 metriÀ.