Hotellit Diósjenő
Vertaa 42 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 73 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Diósjenő: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Diósjenő

Hotel Golden Palace

Bazilika alatt Panzió

Royal Club Hotel

Hotel Visegrád

Hotel Panzió 100

Cardoner Hotel and Conference Centre

Patak Park Hotel

Aquamarina Hotel Visegrád

Főnix Wellness Resort

Bellevue Konferencia és Wellness Hotel

Silvanus Hotel

Hotel Château Bela

Aquamarina Hotel Visegrád

Lomatalo Tonavan mutkalla lähellä Budapestia 5 hengelle ja koiralle

Szentendrei szigeten önálló, jakuzzis, szaunás, romantikus, erdőszéli ház!
Kohteeseen Diósjenő tutustuminen
Diósjenő tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Diósjenő ja sen lähellä kuuluu:
- Visegrádin kelkkarata
- Visegrádin linnoitus
- Visegrádin kuninkaallinen palatsi
- Riemukaari
- Vácin vankila
- Kálvária
- Punainen talo
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Diósjenő?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Diósjenő, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Diósjenő, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Toukokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 10 °C ja öisin -4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 141 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 25 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 213 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 28 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 228 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 15 °C ja -2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 163 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Diósjenő on 746 cm.
Diósjenő: Hotellitiedot
Majoitukset | 42 |
|---|---|
Halvin hinta | 73 € |
Korkein hinta | 1 003 € |
Suositut hotellit | Hotel Golden Palace, Bazilika alatt Panzió, Royal Club Hotel, Hotel Visegrád, Hotel Panzió 100, Cardoner Hotel and Conference Centre, Patak Park Hotel, Aquamarina Hotel Visegrád, Főnix Wellness Resort, Bellevue Konferencia és Wellness Hotel, Silvanus Hotel, Hotel Château Bela, Aquamarina Hotel Visegrád, Lomatalo Tonavan mutkalla lähellä Budapestia 5 hengelle ja koiralle, Szentendrei szigeten önálló, jakuzzis, szaunás, romantikus, erdőszéli ház! |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2025
Suosituimpia
- Lennot kohteeseen Keszthely
- Lennot kohteeseen Debrecen
- Lennot kohteeseen Ibizan saari
- Lennot kohteeseen Hévíz
- Lennot kohteeseen Tallinna
- Lennot Kööpenhamina → Kuopio
- Lennot kohteeseen Győr
- Lennot kohteeseen Mechelen
- Lennot kohteeseen Máriapócs
- Lennot Helsinki → Kirkenes
- Lennot kohteesta Los Angelesin kansainvälinen lentoasema
- Lennot kohteeseen Torrevieja

