Koko huoneisto

New Arabian Holiday Homes - Standpoint

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan New Arabian Holiday Homes - Standpoint valokuvagalleria

Ulkouima-allas
Kaupunkihuoneisto | Oleskelualue | LCD-televisio
Kaupunkihuoneisto | Työpöytä, pimennysverhot, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi
Kaupunkihuoneisto | Oleskelualue | LCD-televisio
Ulkopuoli

Arvostelut

7,0 kautta 10.
Hyvä

Koko huoneisto

2 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Sheikh Mohammed bin Rashid Blvd, Downtown Dubai, Dubai
  • Place, Dubai Mall
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Place, Burj Khalifa
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Dubai Fountain
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Airport, Dubai (DXB-Dubain kansainvälinen lentoasema)
    ‪11 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

New Arabian Holiday Homes - Standpoint

Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ulkouima-allas, kuntosali ja pankkiautomaatti/pankkipalvelut. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on LCD-televisio, satelliittikanavat sekä pyykinpesukone/kuivausrumpu ja vedenkeitin.
Ilmastoiduissa huoneissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja hiustenkuivaaja. Tämän 3,5 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja ilmaiset hygieniatuotteet.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. LCD-televisio, satelliittikanavat. Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Siivous on saatavilla päivittäin.

Tässä huoneistossa käytössäsi on ulkouima-allas ja kuntosali.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Dubai Mall. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ulkouima-allas. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone/kuivausrumpu ja olohuone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pankkiautomaatin
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Dubai Mall ja Burj Khalifa
  • Majoituspaikkaan voi tuoda kissan tai koiran lisämaksusta
Huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön ulkouima-altaan ja kuntokeskuksen. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Tämä 3,5 tähden huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Perheystävällinen

  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • LCD-televisio ja satelliittikanavat

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Maksu: AED 500 per lemmikki per yö

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Pankkiautomaatti
  • Pimennysverhot
  • Päivittäinen siivouspalvelu
  • Silitysrauta/-lauta

Tekemistä

  • Kuntosali

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit: 500 AED per lemmikki per yö
  • Vain koirat ja kissat sallitaan

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Yksi korkeintaan 12 vuotta vanha lapsi yöpyy ilmaiseksi, jos hän käyttää huoneessa olevia sänkyjä.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Takuumaksu: 500.00 AED per yöpyminen
  • Kaupungin perimä vero: 10.00 AED per majoitustila per yö
  • Siivousmaksut vaihtelevat yksikön ja yöpymisen keston mukaan
  • Kaupunki perii majoituspaikassa maksettavan turismimaksun. Maksu on 10.00 AED ensimmäisestä makuuhuoneesta per yö, ja se nousee 10.00 AED:lla per yö jokaisen lisämakuuhuoneen myötä.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lemmikit: 500 AED per lemmikki per yö

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata vauvansängyn
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Otathan huomioon, että tämä majoituspaikka voi hylätä varaukset, jos ne on tehty ryhmätapahtumiin tai juhliin, kuten polttareihin, osallistumista varten.
  • Yksi korkeintaan 12 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi samaan huoneeseen vanhemman tai huoltajan kanssa, jos hän käyttää huoneessa jo olevia sänkyjä.
  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

New Arabian Holiday Homes Standpoint Apartment Dubai
New Arabian Holiday Homes Standpoint Apartment
New Arabian Holiday Homes Standpoint Dubai
New Arabian Holiday Homes Standpoint
New Arabian Homes Standpoint
Arabian Homes Standpoint Dubai
New Arabian Holiday Homes - Standpoint Dubai
New Arabian Holiday Homes - Standpoint Apartment
New Arabian Holiday Homes - Standpoint Apartment Dubai

New Arabian Holiday Homes - Standpoint – arvostelut