Silverdale, Sunbeams on suuren viktoriaanisen talon ensimmÀisessÀ kerroksessa, joka on jaettu 3 asuntoon. Moonbeams & Starlight ovat saatavana myös loma-asunnoina samassa rakennuksessa
Sunbeams on ihana kevyt ja ilmava huoneisto, joka sijaitsee Lower Meadsissa. Uusittu viime aikoina kaikkialla.
LÀhellÀ teattereita, Eastbourne Tennis, taidegallerioita, museoita, putiikkeja, ravintoloita, pubeja, merenrantaa ja kaupungin keskustaa. South Downsin kansallispuisto on ovella, joka tarjoaa loistavat kÀvelyretket henkeÀsalpaavista nÀkymistÀ.
Ranta, kaupunki, teatterit ja National Downs - kaikki lÀhellÀ. LapsiystÀvÀllinen Erinomainen kaiken ikÀisille lapsille. Taulutelevisio ÀÀni bard-TV: llÀ makuuhuoneessa, WiFi, DVD, kirjoja. LemmikkielÀimet mahdollista pyynnöstÀ. Autoa ei tarvita. LÀhin ranta ja lÀhimmÀt kaupat 0. 1k.
KÀvelymatkan pÀÀssÀ laiturista, teattereista ja kaupoista ja englantilaisista kouluista, mukaan lukien St Giles, kahden minuutin kÀvelymatka.
Sijaitsee hyvin hoidetussa edwardialaisessa kiinteistössÀ ja tarjoaa king-size-huoneen, kolmen hengen huoneen, jossa parisÀnky ja yhden hengen sÀnky, kahden hengen makuuhuone ja vielÀ yhden hengen makuuhuone, joka mukavasti makaa 8. LisÀvuote voidaan tarvittaessa tarjota lisÀmaksusta pf £ 25 / yö.
BussipysÀkit linja-autoreiteille South Down Way -sivuston alkuun, asemalle ja kaupungin keskustaan tai avoimeen nÀkyvÀÀn linja-autoon ovat vain muutaman metrin pÀÀssÀ. Eastbourne tarjoaa hyvÀt liikenneyhteydet Brightoniin, Hastingsiin, Gatwickiin ja Lontooseen bussilla tai junalla.
Harkitsee yritysvarauksia, PitkÀaikainen vuokraus yli 1 kuukausi, Lyhyet tauot 3-4 pÀivÀÀ (ei sesonkiaikana)
Autoa ei tarvita. LÀhin mukavuudet 100 m. LÀhin lentoyhteys LÀhin lentokenttÀ: Gatwick 78 km, LÀhin rautatieasema: Eastbourne 2 km.
LapsiystÀvÀllinen Erinomainen kaiken ikÀisille lapsille.
Ominaisuudet ja palvelut
Internet-yhteys, DVD, keskuslÀmmitys, TV, CD-soitin, Wi-Fi, vedenkeitin, leivÀnpaahdin, silitysrauta, hiustenkuivaaja
Apuohjelmat liesi, mikroaaltouuni, jÀÀkaappi, pakastin, pesukone, kuivausrumpu ja astianpesukone
Huoneet 2 kahden hengen huonetta, 1 kolmen hengen ja 1 yhden hengen. 2 kylpyhuonetta, keittiö, istuin, olohuone
Huonekalut; King size-vuode x 2, parivuode ja 2 erillistÀ vuodetta
Liinavaatteet, pyyhkeet
Kadulla pysÀköinti
Tupakointi kielletty tÀssÀ hotellissa ja lemmikkielÀimet mahdollista vain pyynnöstÀ