Koko huoneisto

Waterscape A625 ~ 2 makuuhuonetta + kerrossänky, 2. 5 kylpy ~ vuodepaikkoja 8

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Waterscape A625 ~ 2 makuuhuonetta + kerrossänky, 2. 5 kylpy ~ vuodepaikkoja 8 valokuvagalleria

Lämmitetty uima-allas
Lämmitetty uima-allas
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Älytelevisio
Ulkoalueet

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta8 henkilöä120 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Näkymä merelle
  • Uima-allas
  • Poreallas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Fort Walton Beach, FL
  • Place, Okaloosa Island Beach
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Gulfarium Marine Adventure Park
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Destin-Fort Walton Beach Convention Center
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Airport, Fort Walton Beach, FL (VPS-Northwest Florida Regional)
    ‪23 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko huoneisto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Waterscape A625 ~ 2 makuuhuonetta + kerrossänky, 2. 5 kylpy ~ vuodepaikkoja 8

Rantaelämä alkaa Waterscape A625: sta! Kaksi makuuhuoneen sviittiä ja kerrossänky, tämä huoneisto on täydellinen hauskanpitoon jopa 8 vieraan ryhmälle.

Waterscape Resortin palvelut ovat käytännössä kuuluisia ... ja syystä. Aikuisilla on hauskaa joesta kolmeen lomakeskustyyliseen uima-altaaseen (mukaan lukien yksi 10-jalkaisella vesiputouksella ja liljatyynyillä) sokerisen rantakauden tyyliin, aikuisilla on yhtä hauskaa kuin Waterscape-lapsilla!

VESIVAPA A625 AT-A-GLANCE

~ Osittainen näkymä lahdelle ja lahdelle parvekkeelta ja makuuhuoneesta
~ 2 makuuhuonetta ja kerrossänky
~ 2. 5 kylpyhuonetta
~ Nukkuu 8 mukavasti
~ King-vuode ensimmäisessä Master + kylpyhuoneessa
~ King-vuode 2. Master + kylpyhuone
~ Tuplasängyt kerrossänkyssä
~ Vuodesohva
~ Ruokailutila 6: lle sisällä
~ Täysin varusteltu keittiö
~ Suuri parveke iltapäivän varjolla
~ Pesukone / kuivausrumpu ja WiFi
~ Keurig-kahvinkeitin
~ 55 "HDTV olohuoneessa
~ 40 "taulutelevisiot molemmissa makuuhuoneissa

WATERSCAPE A625 on täydellinen:

~ Laajennettu perhe: Matkustatko lasten ja isovanhempien kanssa? A625: ssa on 2 makuuhuonetta, kerrossänky ja kaksi ja puoli kylpyhuonetta.
~ Suuri perhe: Etsitkö huoneistoa, johon mahtuu äiti, isä ja kourallinen lapsia ... tämä sopii hyvin!
~ Perheet, jotka lomalla yhdessä: A625: n asettelu on täydellinen kahdelle pienelle perheelle, jotka matkustavat yhdessä, helposti nukkuvat kaksi paria ja pari lasta.
~ Vieraat liikkeellä: viettääkö perheesi koko päivän rannalla, uima-altaissa tai kokemassa kaikkia alueen upeita aktiviteetteja? Jos näin on, ei ole syytä viettää suurta palkkiota huoneistoon veden äärellä.

MIKSI WATERSCAPE A625?

Kaikki eivät halua maksaa premium-hintoja rantahotellista! (Varsinkin kun ranta on vain 2 minuutin kävelymatkan päässä!). Kokeneet Waterscape-vierailijat tietävät, että vietät päivät nauttien saaren kauneudesta. Vaikka vastikään rakennettu vierekkäinen Hilton on estänyt osan näkymästämme, kauniit turkoosi vedet ovat näkyvissä makuuhuoneesta ja parvekkeelta. Ja suuri etu ... saat erinomaisen arvon yhdessä Persianlahden rannikon parhaista lomakohteista.

Jos ryhmäsi aikoo täyttää päiväsi roiskeilla, oleskelulla ja kävelyllä rannoilla, tämä yksikkö on tarkoitettu sinulle. Miksi maksaa paremmista näkymistä rannalle, kun ryhmäsi haluaa olla rannalla?

Toinen bonus: Tämä yksikkö sijaitsee erittäin kätevästi kaikille lomakohteen uima-altaan alueille, mutta se on kuitenkin yksityisempi ja tarjoaa enemmän rauhaa ja hiljaisuutta, jos pop-up iltapäiväunelle.

Missä vieras arviointi on?!?

Vieraanvaraisuus ja vieraanvaraisuus ovat meille erittäin tärkeitä ... Sillä tavalla pidämme ihmeellisiä ihmisiä palaamassa uudestaan ja uudestaan. Coastal Vibe Vacations on juuri tehnyt yhteistyötä tämän suuren ominaisuuden omistajan kanssa vieraskokemuksista seuraavalle tasolle. (Tämä tarkoittaa, että meillä on aivan uusi VRBO-listaus ja aloitamme vieraiden arvosteluissa tyhjästä.)

Jätä vapaasti arvostelu loman jälkeen ... kiitos! Emme voi odottaa tekevän kovasti töitä tarjotaksemme unelmiesi huoletonta lomaa. Vastineeksi epäilemme sinun olevan innokas jättämään hehkuva vieraan arvostelun loman jälkeen. Napsauta alla olevaa "Katso muut ilmoitukset" -linkkiä nähdäksesi yli 1 000 viiden tähden arvostelut muista ilmoituksistamme. Vieraanvaraisuus taattu!
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Okaloosa Island Beach. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi kuntosalin, vesipuiston ja porealtaan. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2.5 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
  • Voit käydä pärskimässä sydämesi kyllyydestä vesipuistossa
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Okaloosa Island Beach ja 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Fort Walton Beaches
Huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön vesipuiston, porealtaan ja kuntokeskuksen. Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä, pyykinpesutilat ja hissin.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rannalla

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas
  • Poreallas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2,5 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Hissi
  • Huoneessa esteettömyyttä helpottavat ominaisuudet
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä eläintarhaa
  • Lähellä huvivenesatamaa
  • Lähellä lahtea
  • Lähellä outlet-ostoskeskusta
  • Lähellä valtamerta
  • Sairaalan lähellä
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Kuntosali
  • Lämmitetty allas
  • Vesipuisto
  • Ekokiertoajeluja lähistöllä
  • Kajakkimelontamahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Kalliokiipeilymahdollisuus lähistöllä
  • Lintubongausmahdollisuus lähistöllä
  • Moottoriveneilymahdollisuus lähistöllä
  • Nousuvarjoilumahdollisuus lähistöllä
  • Vesihiihtomahdollisuus lähistöllä
  • Villieläinkävelyretkiä lähistöllä
  • Water tubing -mahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin
  • Suoratelkilukko

Yleistä

  • Majoituspaikka sijaitsee lomakeskuksessa
  • Yksikön koko: 120 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja suoratelkilukko
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

426104
Vrbo Property
Waterscape A625 ~ 2 Bedroom + Bunkroom 2.5 Bath ~ Sleeps 8

Waterscape A625 ~ Top Floor 2BR ~ Partial Gulf View ~ Beach Service – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 56 kautta 59 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 3 kautta 59 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 59 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 59 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 59 arvostelua

9,6/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Stephanie P., Readyville USA

Hyvää: Siisteys
Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2025

10/10 Loistava

Cindy D.

Hyvää: Siisteys
Amazing!! Had a wonderful trip !!
Yöpyi 6 yötä syyskuussa 2025

10/10 Loistava

Ryan B.

Hyvää: Siisteys
They truly think of everything from a rental company standpoint and the property was great.
Yöpyi 5 yötä syyskuussa 2025

10/10 Loistava

Delois T.

Hyvää: Siisteys
The place was beautiful!! Clean with exceptional beds. The pools and lazy river are very clean. We couldn't have ask for anything better, just wonderful. Will definitely be staying there in the future!!
Yöpyi 4 yötä syyskuussa 2025

10/10 Loistava

Meredith H.

Hyvää: Siisteys
Easy communication , clean ,well kept place ! Would definitely stay again . Love waterscape !
Yöpyi 6 yötä elokuussa 2025

10/10 Loistava

Taylor C.

Hyvää: Siisteys
My family loved this property. Everything was very clean and check in/communication with the property manager was great! Would stay here again.
Yöpyi 8 yötä elokuussa 2025

10/10 Loistava

holly c.

Hyvää: Siisteys

Beach vaca

All facilities were excellent We had a wonderful week and plan to book next year!
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2025

10/10 Loistava

Colleen K.

Hyvää: Siisteys

Beautiful condo

We went for an event in the area. The condo was beautiful, clean and in a great loacation. We would definitely stay there again.
Yöpyi 5 yötä huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Ashley T.

Hyvää: Siisteys
Yöpyi 6 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Tracy G.

Hyvää: Siisteys

Great resort and great condo

Family and I had a terrific time at waterscape, and the check in process was super easy. Great condo, great shape and very clean.
Yöpyi 5 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Orlando B.

Hyvää: Siisteys

Post Birthday Weekend Getaway For Wife

The property, location, and area were great. Not going to lower the rating but Saturday and Monday mornings were interrupted by construction noise on the roof. We stayed on the top floor and there was alot of banging for several hours.
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2024

10/10 Loistava

Ashley P.

Great location!

Spacious, well-stocked condo on a beautiful beach with lots to do nearby - will definitely be back!
Yöpyi 6 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Patrick H.

Hyvää: Siisteys

Nice trip !!

We had a great time!!
Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Laura V.

Hyvää: Siisteys

Great Stay at Waterscape A625

We had a great stay in unit A625, first I want to say the bed in the master suite was so comfortable I actually looked to see what kind it was! The unit was clean and just as described, the view from the balcony was actually better than what we expected so unexpected surprise there. We would stay there again!
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2024

10/10 Loistava

Kelly W.

Hyvää: Siisteys

Spring break fun

We had a great stay! Unit was clean and quiet. Beds super comfortable. Unit had everything we needed. Kids enjoyed the pools and beach. Super soft sand. Water was beautiful. Convenient location to supermarket as we utilized the grills some nights. Nice selection of restaurants nearby as well. The pier was within walking distance and kids enjoyed fishing there. Very easy, relaxing vacation!
Yöpyi 5 yötä huhtikuussa 2024

10/10 Loistava

Josh S.

Hyvää: Siisteys

Just As Listed

Just as listed! We had a great stay. Clean and convenient!
Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2023

10/10 Loistava

Amber G.

Hyvää: Siisteys

Cute Condo

Decor was beautiful, condo was very clean and had everything we needed. Only complaint is that the dryer was very squeaky, but it still worked well!
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2023

10/10 Loistava

Michelle C.

Hyvää: Siisteys

WaterScape

We most definitely enjoyed our stay, we will visit again.
Yöpyi 6 yötä elokuussa 2023

10/10 Loistava

Nicole M.

Hyvää: Siisteys

Great relaxing stay

Condo was in perfect location from parking garage and pool. Clean, beautiful! We truly enjoyed our stay! Would definitely return!!!
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2023

8/10 Hyvä

Erica H.

Hyvää: Siisteys

Great trip!

We enjoyed our stay at the property. The room was spacious and the beds were comfortable. You do need to supply your own beach towels, trash bags additional paper towels or toilet paper. There were a few house cleaning areas that I addressed with the property manager on our last day but otherwise the room was clean. The pool area was extremely busy but we expected that this time of year. The sand and beach were beautiful and overall we had a great stay!
Yöpyi 6 yötä elokuussa 2023

10/10 Loistava

Tia M.

Hyvää: Siisteys

Great vacay

We had a great time. This was our first stay at Waterscape and Okaloosa. It was beautiful and the condo was very nice. We will definitely be back.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2023

10/10 Loistava

James (Jim) B.

Hyvää: Siisteys

Great Vacation Spot

Excellent accommodations. Very clean, well maintained and roomy. Wouldn't hesitate to book this condo again. Great location. The pool and beach only a short walk down the hallway.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2023

10/10 Loistava

Mark B.

Hyvää: Siisteys

Team Polar Bears

A Great time at the Beach and Pools it was great! Kids Loved if!!
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2023

8/10 Hyvä

Elizabeth Y.

Huonoa: Siisteys

Nice but pricey

Nice property but we paid too much (in my opinion). Condo had a good amount of space for our family, management property was easy to communicate with and addressed a few issues we had promptly. One of the best beaches I have been to…beautifulc turquoise water and soft, white sand!
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2023

10/10 Loistava

michael s.

Great Condo

Family loved the condo, great location and access to the beach. The pool and lazy river was awesome. The owners were very accommodating. We only had two issues with the stay. 1- floor had sand on it when we arrived and I just swept and mop floors myself. 2- The shower head in master didn’t have much pressure, I think it needs to be replaced. We also recommend bringing your own sheets for beds. We will definitely book with costal vacations again.
Yöpyi 5 yötä maaliskuussa 2023