Hotellit Galabovo

Vertaa 20 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 59 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Galabovo: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Galabovo

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Galabovo
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Galabovo?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Galabovo, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Galabovo, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Tammikuu ja lokakuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 13 °C ja öisin -1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 205 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 28 °C päivisin ja 7 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 178 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 33 °C ja öisin 15 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 106 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 20 °C ja 2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 192 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Galabovo on 681 cm.

Galabovo: Hotellitiedot

Majoitukset
20
Halvin hinta
59 €
Korkein hinta
238 €
Suositut hotellit
Park Hotel Stara Zagora, Hotel Bulgaria, Hotel Elegance, DORM BG, Hotel CENTRAL, Hotel AVENUE, Hotel Afrodita, Apartment Elegance, Best Boutique Hotel, Panorama Sunset Studio Stara Zagora, Guest house Eolea, close to Kapitan Andreevo and Bulgaria/Turkey/Greece border., Family Hotel AURORA, Relaxing Country retreat, Family and Business apartment. Free street parking., Paleokastro -Angelski dvor

Viimeksi varatut hotellit Galabovo
ebookersn tarkistamat arvostelut