Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Appartement Elvira in Garding für 3 Personen
Huoneisto, jossa on keittiö ja parveke
Tämä savuton huoneisto tarjoaa pysäköinnin ja internetyhteyden. Huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja vuodesohva. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin. Huoneessa on parveke. Huoneissa on kalusteina vuodesohva ja ruokailupöytä. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Eiderin pato. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, parvekkeen ja vuodesohvan
Ilmainen Wi-Fi
Sijaitsee 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Vattimeri ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Eiderin pato
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Uuni
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Vuodesohva
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Oleskelutilat
Olohuone
Ruokapöytä
Viihdetarjonta
Televisio
Ulkotilat
Parveke
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Tekemistä
Lintubongausmahdollisuus lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Yleistä
Yksikön koko: 70 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
181278
Appartement Elvira in Garding für 3 Personen – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 7 kautta 7 arvostelua
10–Loistava
7
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 7 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 7 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 7 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 7 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Kaj Lykke S.
23.9.2025
Hyvää: Siisteys
Nøgleafhentning i nr 9. Der skulle vi også bo, men i kontrakten stod der, st vi skulle bo i nr 19. Utrolig flink værtsfamilie.
Kaj Lykke S.
Yöpyi 4 yötä syyskuussa 2025
10/10 Loistava
Barbara G.
3.5.2025
Hyvää: Siisteys
Elvira absolut empfehlenswert
Wir waren nur sehr kurz in der Ferienwohnung, weil wir eine Freundin besucht haben.Aber die Ferienwohnung ist wirklich toll.Ausgestattet mit allem was man braucht und die Vermieter aus sehr freundlich und hilfsbereit.
Barbara G.
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2025
10/10 Loistava
Meike S.
21.8.2024
Hyvää: Siisteys
Super!
Wir haben uns in der Wohnung sehr wohl gefühlt.
Meike S.
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2024
10/10 Loistava
Birgit P.
23.6.2024
Hyvää: Siisteys
Einfach perfekt!
Eine tolle Wohnung, großzügig geschnitten und in der Küche alles was man sich wünscht. Auf dem Balkon kann man die herrliche Ruhe genießen - da er überdacht ist auch bei Regen! Wir haben uns unheimlich wohl gefühlt. SPO ist in ein paar Autominuten schnell erreicht, und umliegende Sehenswürdigkeit bieten reichlich Abwechslung.