Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Studio Penthouse - City Centre Suites
Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa on pyykinpesukone ja keittonurkkaus sekä ilmainen Wi-Fi ja televisio. Asiakkaiden käytössä on hiustenkuivaaja, suihku ja silitysrauta/-lauta.
Huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittonurkkaus.
Kylpyhuoneista löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Siivous on saatavilla päivittäin.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Glasgow Green. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, pyykinpesukoneen ja television
Ilmainen Wi-Fi
Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Glasgow Green ja Buchanan Street
Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Makuuhuoneet
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
1 yksityinen kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Ilmaiset hygieniatuotteet
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Viihdetarjonta
Televisio
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Työtilat
Työpöytä
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Palvelut ja mukavuudet
Päivittäinen siivouspalvelu
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 17.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 17.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 17.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Studio Penthouse City Centre Suites Apartment
Studio Penthouse City Centre Suites
Studio Penthouse City Suites
Studio Penthouse City Suites
Studio Penthouse - City Centre Suites Glasgow
Studio Penthouse - City Centre Suites Apartment
Studio Penthouse - City Centre Suites Apartment Glasgow
Studio Penthouse - City Centre Suites – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 3 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 3 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 3 arvostelua
6–OK
1
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua
2–Hirveä
0
7,4/10
Siisteys
8,8/10
Henkilökunta ja palvelu
7,4/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
6/10 OK
Tarkistettu asiakas
15.6.2018
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Siisteys
Good location, but room could be cleaner
Easy to arrange access, guy helpful in the phone. It is a studio apartment, with kitchenette with kettle, fridge,microwave and cooker. I only used the microwave.
The bed was comfortable enough, though the sheets didn’t really fit it. The bedsite light is dodgy - the only other lights are ceiling lights.
I would hate to have to sleep on the sofa bed - which was out. Very uncomfortable and certainly could not sleep two people.
The worst thing was that the carpet really needs a deep clean. It’s generally grubby and it doesn’t help that a previous guest (from some time ago) seems to have spat out their chewing gum on the carpet. Generally the cleaning could be improved.
Apart from the electric shower, there is no hot water.
Nice touch with the towels and chocolate.
That said, it is no worse than other Airbnb in Glasgow.
Tarkistettu asiakas
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2018
10/10 Loistava
Angela
30.3.2018
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Great apartment ... great price
Lovely littke apartment with everything you coul possibly need. Really central for everything will deffo stay again 😁
Angela
8/10 Hyvä
Frederic
19.2.2018
Hyvää: Siisteys
appartement ancien, calme si opposé à la rue, proche de commodités. Equipement suffisant, manque de placard pour ranger les affaires