Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu puutarha. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on patio, televisio ja kahvin-/teenkeitin.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on patio. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, astiat/ruokailuvälineet ja astianpesukone. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Flensburgin vuono. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja pation.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pation ja olohuoneen
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Flensburgin vuono ja Sandwigin ranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Uuni
Vedenkeitin
Makuuhuoneet
Lakanat saatavilla
Makuuhuone
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Ilmaiset hygieniatuotteet
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Olohuone
Viihdetarjonta
Stereot
Televisio
Ulkotilat
Patio
Puutarha
Terassi
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Yksi lemmikki yhteensä
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Sijainti
Terveys-/kauneushoitolan lähellä
Tekemistä
Moottoriveneilymahdollisuus lähistöllä
Purjehdusmahdollisuus lähistöllä
Purjelautailumahdollisuus lähistöllä
Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
Surffaus-/bodyboarding-mahdollisuus lähistöllä
Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Yleistä
Puutarha
Yksikön koko: 26 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Korkeintaan 1 lemmikkiä
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 7 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 5 kautta 7 arvostelua
8–Hyvä
5
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 7 arvostelua
6–OK
1
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 7 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 7 arvostelua
2–Hirveä
0
9,2/10
Siisteys
Arvostelut
6/10 OK
Andreas S.
31.8.2024
Hyvää: Siisteys
Urlaub August 2024
Die Umgebung ist wunderschön. Die Wohnung hat eine perfekte Lage, Sie ist klein und sauber. Das Schlafzimmer ist jedoch so klein, das das Bett die angrenzende Badezimmer Tür blockiert und somit diese nicht zu schließen war. Wir empfanden diesen Teil der Wohnung eher
feucht (klamm) trotz des großen Fenster.
Andreas S.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2024
8/10 Hyvä
Angela L.
20.8.2024
Hyvää: Siisteys
Angela L.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2024
10/10 Loistava
Christian F.
23.6.2024
Hyvää: Siisteys
Klein, aber fein!
Schöne ruhige Lage. Kurze Wege zum Ortszentrum von Glücksburg und Schloß sowie an die Flensburger Förde.
Christian F.
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2024
8/10 Hyvä
Peer S.
3.5.2024
Hyvää: Siisteys
Glücksburg ist eine Reise wert
Ruhige Lage
Parkplatz vorhanden
Passende Ausstattung
Für 2 Leute ideal.
Peer S.
Yöpyi 7 yötä huhtikuussa 2024
8/10 Hyvä
Monika S.
25.7.2023
Hyvää: Siisteys
Sehr klein
Das Bett ist sehr schmall für zwei Personen. Notfalls kann man auf das Sofa ausweichen.
Wer ein größeres Auto fährt( breite ca 1,8m) bekommt die Tür vom Wagen in der Garage nicht mehr auf. Notfalls Parkplatz an der Bushaltestelle Schuldtstr. Nehmen der ist Kostenlos. Das Geschirr war stellenweise nicht sauber. Der Garten war gepflegt und die Räume sehr sauber.
Monika S.
Yöpyi 4 yötä heinäkuussa 2023
8/10 Hyvä
Dirk
7.7.2023
Hyvää: Siisteys
Empfehlenswert
Empfehlenswert
Dirk
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2023
8/10 Hyvä
Svenja S.
4.6.2023
Hyvää: Siisteys
Klein aber fein
Die Unterkunft ist klein, aber hübsch eingerichtet. Der Garten ist sehr gepflegt. Die Besitzer der Ferienwohnung wohnen über der Wohnung mit in dem Haus. Während unseres Urlaubs hat der Besitzer sich auch mal kurzzeitig im Garten aufgehalten, ohne Vorankündigung. Damit sollte man also rechnen. Für den Hund war der Garten super. Die Wohnung ist etwas beengt aber gut ausgestattet. Die Lage ist super. Restaurants und Strand zu Fuß gut erreichbar. Der Zugang zur Wohnung ist über den Garten. Dies ist leider in der Beschreibung nicht genau beschrieben und hat uns etwas verunsichert. Das Auto kann man nicht, wie beschrieben, direkt neben dem Haus abstellen (dies nur bei An- und Abreise). Es wird eine Garage hinter dem Hotel Knurrhahn (gegenüber) zur Verfügung gestellt. Wir würden wieder buchen.