Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja
Brand New Home 20 mins to downtown Augusta, 5 Mins to Fort Gordon and JD Factory
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Brand New Home 20 mins to downtown Augusta, 5 Mins to Fort Gordon and JD Factory valokuvagalleria





Koko koti
4 makuuhuonetta 3 kylpyhuonetta 6 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Grovetown, GA
- Grovetown City Hall7 min ajomatka
- Columbia County Exhibition Center9 min ajomatka
- Fort Eisenhower9 min ajomatka
- Augusta, Georgia (AGS-Augustan alueellinen lentokenttä)32 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Augusta Area Home ~ 14 Mi to National Golf Club!
Augusta Area Home ~ 14 Mi to National Golf Club!
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
4.8 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 10 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Brand New Home 20 mins to downtown Augusta, 5 Mins to Fort Gordon and JD Factory – arvostelut
Arvostelut
Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole
Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.