Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Cómodo Apartamento en Buga a 15 Minutos de la Basílica, con Vista a las Montañas

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Cómodo Apartamento en Buga a 15 Minutos de la Basílica, con Vista a las Montañas valokuvagalleria

Älytelevisio
Sisätilat
3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Jääkaappi, mikroaaltouuni, kahvin-/teenkeitin, tehosekoitin
Sekalaista

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta5 henkilöä7 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Poreallas
  • Pyykinpesukone
  • Pysäköinti saatavilla
  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Map
Guadalajara de Buga, Valle del Cauca
  • Bugan kulttuuritalo
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Basílica del Señor de los Milagros
    ‪18 min kävelymatka‬
  • Parque Ricaurte
    ‪3 min ajomatka‬
  • Cali (CLO-Alfonso Bonilla Aragónin kansainvälinen lentoasema)
    ‪58 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Cómodo Apartamento en Buga a 15 Minutos de la Basílica, con Vista a las Montañas

Huoneisto, jossa on keittiö
Poreallas ja pyykinpesutilat kuuluvat tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin. Huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja pyykinpesukone sekä keittiö, jossa on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on 2 kylpyhuonetta, ruokailualue, kahvin-/teenkeitin ja älytelevisio.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Keittiö, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni, erillinen ruokailualue ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Huoneissa on älytelevisio.

Tässä huoneistossa käytössäsi on poreallas.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Bugan kulttuuritalo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi porealtaan ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Bugan kulttuuritalo ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Basílica del Señor de los Milagros
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön porealtaan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.

Majoittaja

Isabel Cristina Osorio

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Poreallas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mausteita
  • Mikroaaltouuni
  • Paperipyyhkeet
  • Tehosekoitin

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 7 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 166332

Lisämaininnat

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Cómodo Apartamento en Buga a 15 Minutos de la Basílica, con Vista a las Montañas – arvostelut

Arvostelut

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua

Arvostelut

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.