Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Hermosa Casa en la Ciudad valokuvagalleria



Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
mendoza
- Aconcaguan provinssipuisto13 min kävelymatka
- Plaza Independencia (aukio)5 min ajomatka
- Plaza Italia (aukio)5 min ajomatka
- Mendoza (MDZ-Governor Francisco Gabriellin kansainvälinen lentoasema)12 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

La Sofia Apart & Wines
La Sofia Apart & Wines
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pesulapalvelut
- Siivous
Hinta on 104 €
1 huone
18.6.–19.6.
Tietoja majoituspaikasta
Hermosa Casa en la Ciudad
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Huoneen palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Hermosa Casa en la Ciudad – arvostelut
Arvostelut
Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole
Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.