Ravintola, kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Siivouspalvelu on saatavilla kerran loman aikana.
HOTEL MADHUBAN tarjoaa 80 huonetta. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Siivous on saatavilla kerran vierailun aikana.
HOTEL MADHUBAN sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Rajajin kansallispuisto. Majoituspaikassa on saatavilla ilmaiset hotellinjohtajan kutsut ja ravintola.
Ilmainen Wi-Fi
Jos nälkä yllättää, tilaa itsellesi jotain syötävää majoituspaikan ravintolassa
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille kahvi-/teetarjoilun yleisissä tiloissa
Sijaitsee 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Rajajin kansallispuisto ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Har Ki Pauri
Majoituspaikasta löytyy ravintola. Hotellinjohtajan kutsut järjestetään päivittäin.
Tämä hotelli järjestää hotellinjohtajan kutsut joka päivä.
Majoituspaikassa on ravintola.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Ruoka ja juoma
Ilmaiset tervetuliaiskutsut joka päivä
Kahvi- ja teetarjoilu yleisissä tiloissa
Ravintola
Mukavuudet
Osan vuorokaudesta auki oleva vastaanotto
Palvelut asiakkaille
Siivouspalvelu (kerran vierailun aikana)
Esteettömyys
Ei hissiä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.30. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 11.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan maksu klo 13.30–16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 13.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 9.00–11.00
Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Vastaanotto avoinna rajoitetusti
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Sisäänkirjautumisesta veloitetaan lisämaksu klo 13.30–16.00
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 9.00–11.00. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
HOTEL MADHUBAN – arvostelut
Arvostelut
6,0
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 1 arvostelua
6–OK
1
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
6,0/10
Siisteys
6,0/10
Henkilökunta ja palvelu
6,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
6/10 OK
Alok
1.4.2024
Book for only stay, don’t include breakfast.
Stay was OK. As long as you are busy in some other work and not stay much in the hotel, judging in all respect is useless.