PanoraamanÀkymÀ Kachemakin lahdesta Turkington Estatein yksityiseltÀ 28 eekkeriÀ on yksi upeimmista nÀkymistÀ, joita voit kokea vierailemalla Homeriin. Grewingk Glacier, Poots Peak, Gull Island, Homer Spit ja paljon muuta; ne kaikki nÀkyvÀt!
Vieraat voivat nauttia kÀvelystÀ ympÀri taloa, jossa tutustutaan kasvavaan kasvistoon, joka hakee kevÀisin ja syksyisin vadelmakorvikkeita luonnonvaraisista vadelmista, istuvat kannelle ja katsovat auringonlaskua loppukesÀn iltoina tai lue pÀivÀkirja-merkinnÀt ja katsele valokuvia Turkingtonin perheen seikkailusta Alaskaan A-malliksi Connecticutissa 70 vuotta sitten.
Turkingtonin ovat 4. sukupolven Alaskans / Homerites ja rakastamme viimeistÀ rajaa. Olemme innoissamme, ettÀ sivustosi pysÀytÀt, jos haluat lisÀtietoja Estateista. Toivomme, ettÀ haluat kÀyttÀÀ osaa Alaskan-seikkailusta meidÀn kanssamme!