Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Suites ha, Suite Pelicano, Muy Amplio y Cómodo

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Suites ha, Suite Pelicano, Muy Amplio y Cómodo valokuvagalleria

1 makuuhuone, tallelokero huoneessa, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi
Jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi, kahvin-/teenkeitin
Terassi/patio
Ulkopuoli
Hiustenkuivaaja, pyyhkeet, saippua, sampoo

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä70 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Isla Mujeres, QROO
  • Place, Crayola House
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Garrafónin koralliriutan luonnonpuisto
    ‪19 min kävelymatka‬
  • Place, Isla Mujeresin länsirannikon, Punta Cancúnin ja Punta Nizucin kansallispuisto
    ‪2 min ajomatka‬
  • Airport, Cancún, Quintana Roo (CUN-Cancúnin kansainvälinen lentoasema)
    ‪78 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Suites ha, Suite Pelicano, Muy Amplio y Cómodo

Tämä savuton huoneisto tarjoaa pysäköinnin ja internetyhteyden. Huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on ruokailualue, kahvin-/teenkeitin, patio ja älytelevisio.
Ilmastoiduissa huoneissa on tallelokerot ja kahvin-/teenkeitin. Huoneessa on patio. Keittiöissä tai kettokomeroissa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku ja hiustenkuivaaja.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Huoneissa on älytelevisio.

Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Crayola House. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, patio ja olohuone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Terminal Marítima Isla Mujeres ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Isla Mujeresin länsirannikon, Punta Cancúnin ja Punta Nizucin kansallispuisto

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittonurkkaus
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mausteita
  • Mikroaaltouuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Ulkotilat

  • Patio
  • Puutarhakalusteet

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta
  • Tallelokero

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin

Yleistä

  • Yksikön koko: 70 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Suites ha, Suite Pelicano, Muy Amplio y Cómodo – arvostelut

Arvostelut

6,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

6/10 OK

Risa M.

Hyvää: Siisteys

Mixed Feelings

The property was clean and the location was great. We had a miscommunication with the owner and our first night wasn’t where we originally booked. The room we had the second night was not what we originally booked either. They were repairing the sunroof and on the second day we were awakened with heavy banging and construction. This went on from like 7 in the morning until later in the afternoon. No where in the description of the apartment was it ever stated they were doing work. We would not have stayed there if we had known that any kind of repair work was being done. The owner did get the workers to stop after we messaged him and asked. He also gave us back 40 dollars for the first night mix up at the end of the trip. I think he should have compensated us more, like given us two complete nights back, but he did not. I do not think we will stay here again.
Yöpyi 4 yötä helmikuussa 2024