Koko mökki·Yksityinen majoittaja

LAS AVES

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan LAS AVES valokuvagalleria

Ulkopuoli
Vuodevaatteet
Oleskelualue
Ulkopuoli
Oleskelualue

Koko mökki

2 henkilöä5 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Lotificacion los pinos #7 canton la Unión, Juayua, Sonsonate
  • Place, Parque de Juayua
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Cerro Verden kansallispuisto
    ‪24 min ajomatka‬
  • Place, Santa Teresan kuumat lähteet
    ‪46 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko mökki on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

LAS AVES

Puutarha, grillejä ja piknikalue kuuluvat tämän mökin palveluihin. Mökissä on vuodevaatteet.
Mökki tarjoaa 2 huonetta.
Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Parque de Juayua. Tässä 2 tähden mökissä on 2 mökkiä.
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
  • Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Parque de Juayua ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Chorros de la Calera
  • Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta
Mökki tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä mökki sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia

Ruokailu

  • Yksityisiä piknikejä

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla

Ulkotilat

  • Grilli
  • Ilmaiset polttopuut
  • Piknikalue
  • Puutarha
  • Terassi
  • Ulkotulisija

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Maksu: USD 10 per lemmikki per yöpyminen

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Kosinta-/romantiikkapaketit

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 2 majoitustilaa
  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 13.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan

Lemmikit

  • Lemmikit: 10 USD per lemmikki per yöpyminen

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lemmikit: 10 USD per lemmikki per yöpyminen

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.

LAS AVES – arvostelut