Robin Hood - Robin Hood house, 65sqm for up to 4 people
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä DVD-soitin ja terassi. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi ja mikroaaltouuni, sekä pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta.
Huoneissa on DVD-soitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on patio. Keittiö, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni, astiat/ruokailuvälineet ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Red Cliff. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 2 kylpyhuonetta
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Vattimeri ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Uwe Dyyni
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Mikroaaltouuni
Vedenkeitin
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Oleskelutilat
Olohuone
Viihdetarjonta
DVD-soitin
Televisio
Ulkotilat
Patio
Terassi
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Yksi lemmikki yhteensä
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)
Yleistä
Yksikön koko: 65 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Korkeintaan 1 lemmikkiä
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Laitemaksu: 25 EUR per yöpyminen
Syöttötuoli: 15 EUR per yöpyminen
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
SU_350-147442+350-147442
Robin Hood - Robin Hood house, 65sqm for up to 4 people – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
8,0/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Heiko R.
20.6.2023
Hyvää: Siisteys
Sylt ist immer eine Reise Wert
Alles hat gepasst bis auf das man die Kaffeekanne von der Kaffeemaschine tauschen sollte wenn sie kaputt ist.