Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
South balcony with the sound of the sea, three-room apartment for 4-5 people.
Pyykinpesutilat ja puutarha kuuluvat tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin. Loma-asunnossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä vuodesohva ja parveke. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, jääkaappi, mikroaaltouuni ja televisio.
Huoneissa on silitysrauta/-lauta. Huoneessa on parveke. Huoneissa on kalusteina vuodesohva ja ruokailupöytä. Käytössäsi on jääkaappi, mikroaaltouuni ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Kellenhusenin uimaranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi parvekkeen ja vuodesohvan.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, parvekkeen ja vuodesohvan
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
Sijaitsee 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Kellenhusenin uimaranta ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sokkelopuutarha
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Ranta lähistöllä
Internet
Saatavilla talossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Ruoka ja juoma
Astianpesukone
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Vedenkeitin
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Vuodesohva
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Suihku
Oleskelutilat
Ruokapöytä
Viihdetarjonta
Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
Ulkotilat
Parveke
Puutarha
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain koirat ovat tervetulleita
Korkeintaan 10 kg per lemmikki
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Sijainti
Lähellä merta
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Ensiapulaukku
Yleistä
Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.30
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Vain koirat sallitaan
Korkeintaan 1 (painoraja: 10 kg per lemmikki)
Rajoituksia sovelletaan
Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu ensiapupakkaus
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi
South balcony with the sound of the sea, three-room apartment for 4-5 people. – arvostelut
Arvostelut
5,0
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
1
5,0/10
Siisteys
Arvostelut
Tarkistettu arvostelu
8/10 Hyvä
Kai - Uwe M.
19.12.2023
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
ah
ah
Kai - Uwe M.
Yöpyi 3 yötä toukokuussa 2023
Tarkistettu arvostelu
2/10 Hirveä
Donny G.
10.4.2023
Hyvää: Sisäänkirjautuminen ja sijainti
Huonoa: Siisteys, viestintä ja listauksen paikkansapitävyys
Nicht nochmal ne günstige Ferienwohnung
Die Sauberkeit läst sehr zu wünschen übrig wenn man näher hinschaut, aus dem duschabfluss kam eine Spinne die fast so groß wie ein Nutella deckel war, generell waren es viele Spinnen.
Es gab nur ganz wenige Steckdosen und die die da waren, waren mit mehrfach Stecker belegt. Eine Mehrfach Steckdosen direckt mittig der Küchenzeile und den Steckerquer über das kochfeld gelegt, sonst nix vorhanden. Keine gute lösung.