Hotellit Kohatu
Vertaa 47 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 25 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kohatu: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kohatu

Kernu Manor

Hotel Dzingel

Ring SPA Hostel

Dunten Hotel

Artishalico tallinn

Kreutzwald Hotel Tallinn

Centennial Nexus Hotel Tallinn

Rocca al Mare Hotel

Cofy Rentals Tallinn

Hessnery Hotel

Tallinn Apartment Hotel

Tahetorni Hotel

Kallaste Turismitalu & Holiday Resort

Campus House by Larsen

Rocca House by Larsen
Kohteeseen Kohatu tutustuminen
Kohatu tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kohatu ja sen lähellä kuuluu:
- Sutleman kartanon porttitorni
- LaitseRallyPark
- Laitsen linna
- Ehalill Hallisten studio
- Sakun panimo
- Niitvälja Golf
- Raplan kivisilta
Kun järjestät lomaa kohteeseen Kohatu, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Tallinna (TLL-Lennart Meri). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kohatu?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Kohatu, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kohatu, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 2 °C ja öisin -7 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 139 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 20 °C päivisin ja 1 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 175 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 23 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 250 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 9 °C ja -4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 175 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Kohatu on 738 cm.
Kohatu: Hotellitiedot
Majoitukset | 47 |
|---|---|
Halvin hinta | 25 € |
Korkein hinta | 163 € |
Suositut hotellit | Kernu Manor, Hotel Dzingel, Ring SPA Hostel, Dunten Hotel, Artishalico tallinn, Kreutzwald Hotel Tallinn, Centennial Nexus Hotel Tallinn, Rocca al Mare Hotel, Cofy Rentals Tallinn, Hessnery Hotel, Tallinn Apartment Hotel, Tahetorni Hotel, Kallaste Turismitalu & Holiday Resort , Campus House by Larsen, Rocca House by Larsen |
Viimeksi varatut hotellit Kohatuebookersn tarkistamat arvostelut

Hotel Dzingel
"We arrived late and left quite early. 24 hour reception was advantage and the breakfast was better than expected"


