Hotellit Kolora
Vertaa 18 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 69 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kolora: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kolora

Camperdown Cascade Motel

Terang Motor Inn

Heytesbury House

Boutique Home Hotel sijaitsee risteyksessä grampians, GOR ja folkies

Manifold Motor Inn

Dalvue Motel

Mount Elephant Hotel Motel

Manna Gum Retreat by Tiny Away

Lakes And Craters Holiday Park

Cobden Crest -mökit

The Camperdown Mill - South West Victoria

Skibo Cottage

Cozy cabin in peaceful Wangoom with AC, WiFi

Grand Central Accommodation B&B Cobden

MOUNTVIEW residence is a gorgeous renovated house at the bottom of Mount Leura.
Kohteeseen Kolora tutustuminen
Kolora tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kolora ja sen lähellä kuuluu:
- Mortlake Common Flora Reserve
- Lake Bookar Wildlife Reserve
- Lake Barnie Buloke Wildlife Reserve
- Lake Bullen Merri
- Gnotuk Lookout
- Mount Leura
- Brucknell Creek Flora and Fauna Reserve
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kolora?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Kolora, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kolora, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä elokuu ja heinäkuu. Elokuu ja syyskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 23 °C ja öisin 14 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 115 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 18 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 189 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 15 °C ja öisin 7 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 244 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 21 °C ja 9 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 192 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Kolora on 741 cm.
Kolora: Hotellitiedot
Majoitukset | 18 |
|---|---|
Halvin hinta | 69 € |
Korkein hinta | 171 € |
Suositut hotellit | Camperdown Cascade Motel, Terang Motor Inn, Heytesbury House, Boutique Home Hotel sijaitsee risteyksessä grampians, GOR ja folkies, Manifold Motor Inn, Dalvue Motel, Mount Elephant Hotel Motel, Manna Gum Retreat by Tiny Away, Lakes And Craters Holiday Park, Cobden Crest -mökit, The Camperdown Mill - South West Victoria, Skibo Cottage, Cozy cabin in peaceful Wangoom with AC, WiFi, Grand Central Accommodation B&B Cobden, MOUNTVIEW residence is a gorgeous renovated house at the bottom of Mount Leura. |

