Hotellit Kondó
Vertaa 44 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 74 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kondó: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kondó

Öreg Miskolcz Hotel

Premier Hotel Miskolc

Aquarius Apartments

Hotel Palota Lillafüred****

City Hotel Miskolc

Calimbra Wellness and Conference Hotel

Bastya Conference and Wellness Hotel

Lignum Hotel

Fehér Sas Panzió és Étterem

Fortuna Hotel

Ferienhaus in Nordungarn zu Vermieten. Ruhe und Natur

Harmónia Wellness Villa

Bukkaranyos

The Bell House - Charming holiday in the Bükk National Park, close to Eger

Nomád Hotel & Glamping
Kohteeseen Kondó tutustuminen
Kondó tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kondó ja sen lähellä kuuluu:
- Lázbércin tekojärvi
- Annan luola
- Diosgyorin linna
- Bukk-kansallispuisto
- Luolakylpylä
- Miskolcin eläintarha
- Istvánin luola
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kondó?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Kondó, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kondó, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Toukokuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 137 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 24 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 280 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 27 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 263 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja -2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 178 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Kondó on 857 cm.
Kondó: Hotellitiedot
Majoitukset | 44 |
|---|---|
Halvin hinta | 74 € |
Korkein hinta | 213 € |
Suositut hotellit | Öreg Miskolcz Hotel, Premier Hotel Miskolc, Aquarius Apartments, Hotel Palota Lillafüred****, City Hotel Miskolc, Calimbra Wellness and Conference Hotel, Bastya Conference and Wellness Hotel, Lignum Hotel, Fehér Sas Panzió és Étterem , Fortuna Hotel, Ferienhaus in Nordungarn zu Vermieten. Ruhe und Natur, Harmónia Wellness Villa, Bukkaranyos, The Bell House - Charming holiday in the Bükk National Park, close to Eger, Nomád Hotel & Glamping |

