Maalaistalo La Iruelan laitamilla, Jaénin maakunnassa, Andalusiassa.
Tämä maalaismainen talo on ihanteellinen kahdelle perheelle, ja sillä on kaikki mukavuudet ja varusteet kaikille levätä ja irrottautua arkielämästä Andalusian sisätilojen upea luonto. Talon molemmissa kerroksissa on maalaismainen sisustus, joka sekoittuu nykyaikaisiin varusteisiin varmistaakseen miellyttävän oleskelun kaikille kahdeksalle vieraalle.
Pohjakerroksessa on takkahuone ja kaksi sohvaa, keittokomero ja kaksi kylpyhuonetta, toisessa suihku ja toisessa kylpyamme. Lis��ksi tässä kerroksessa on kaksi talon neljästä makuuhuoneesta. Kaksi muuta sijaitsevat ensimmäisessä kerroksessa, jolle on ominaista kauniit viistot katot; Kaikissa neljässä makuuhuoneessa on parivuode.
Olohuoneessa on ilmastointi, kun taas kaikissa huoneissa on lämmityspatterit.
Useammille tasoille levinnyt ulkoalue tarjoaa useita kulmia, joissa voit rentoutua, ottaa aurinkoa ja hyödyntää ympäristön rauhaa. Pergola ja ruokailutila ulkona sijaitsevat korkeimmalla tasolla ja portaiden alas mennessä löydät grilli vieressä toisen pergolan ruokasalilla. Yksityinen uima-allas on vielä alemmalla tasolla. Täällä sinulla on uima-allas käytettävissä jäähtyäksesi ja nauttiaksesi todella upeista sääoloista Andalusian sisätiloissa.
Pääsy asumiseen on mahdollista 1 km: n hiekkakaistan kautta.