Istutettu tontti 5. 000 m2, tämä upea muotoilu huvila, erittäin tilava ja kutsuva, suuret terassit ja puutarhat, täysin varustettu Miele keittiö, tv-huone, snooker ja biljardi, pesula, upeat näkymät maaseudulle ja kylän ,.
Se on lämmitetty 18 metrin allas vesiputouksella ja ilmastointi joka huoneessa sisältäen keittiö.
Vain 2 minuutin ajomatkan päässä historiallisen kaupungin Lagosin ja sen kuuluisa rannat, on 5 sviittiä kaksi ihmistä joka on oma kylpyhuone, sopii 5 Casai.
Allas ympäröivät suuret terassit, ulkosuihku ja iso grilli, tekee tämä talo ihanteellinen paikka perhelomalle.
Eksoottinen puutarhassa antaa tämän huvila rento ilmapiiri, nauttia ympäristössä, jossa on korkea yksityisyyttä.
Huoneessa TV / Video / Ääni, molemmat houkuttelee lapsia enemmän aikuisia.
Olohuoneessa on varustettu sen mukavat sohvat, tarjoavat hetkiä vapaa ja lepo, nauttia henkeäsalpaavat näkymät ja runsaasti alalla ja Monchique vuorille, joka sijaitsee noin 50 kilometrin päässä.
Ruokasali, varustettu houkutteleva amerikkalainen tammi pöytä suurikokoisten, kutsuu perheen aterioita helposti käyttäytyy kymmenen ihmistä.
Lähes kaikki huonekalut macissa puun amerikkalainen tammi, on valmistettu toimimaan Villa erityinen tasapaino, joka tarjoaa kunkin tilat kiistaton esteettinen. Myös keittiön tilava mitat, on niin tyytyväinen ja houkutteleva, että jopa vähemmän lahjakas ruokakulttuurin houkutusta vaarantaa konvehti välipala.
TV-signaalin vastaanotto järjestelmä satelliitin kautta mahdollista valita käytettävissä kanavien yli 250, myönnetty useissa maissa.