Hotellit Libníč

Vertaa 246 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 72 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Libníč: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Libníč

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Libníč
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Libníč tutustuminen

Libníč tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Libníč ja sen lähellä kuuluu:

  • Tšekkoslovakian hussilainen kirkko
  • Casino Brno Hotel Gomel Trida
  • Pyhän Nikolauksen kirkko
  • Herran kuoleman ahdistuksen kappeli
  • Černá věžin torni
  • Vcelan palatsi
  • Piaristien aukio

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Libníč?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Libníč, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Libníč, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Kesäkuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 108 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 248 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 259 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 134 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Libníč on 750 cm.

Libníč: Hotellitiedot

Majoitukset
246
Halvin hinta
72 €
Korkein hinta
124 €
Suositut hotellit
Hotel Grand, Grandhotel Zvon, Hotel OLDINN, Bellevue hotel Český Krumlov, Castle View Apartments, LH Hotel Mlýn Old Town, Krumlovská pohádka, Hotel Ruze & Wellness, Wellness Hotel Diamant, Hotel Villa Beatika, Hotel Dvorak, Hotel Latrán, Hotel EBERSBACH, Grand Vltavín, Monastery Garden Bistro & Rooms

Viimeksi varatut hotellit Libníč
ebookersn tarkistamat arvostelut