Decoy Country Cottages, Garlow Cross, Lismullin, Meath, C15 RX6V
Hill of Tara
Place, Hill of Tara
7 min ajomatka
Skryne Castle
Place, Skryne Castle
7 min ajomatka
Navan Town Centre (ostoskeskus)
Place, Navan Town Centre (ostoskeskus)
10 min ajomatka
Dublin (DUB)
Airport, Dublin (DUB)
33 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Tietoja majoituspaikasta
The Parlour 10063
Perheystävällinen huoneisto, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen pysäköinti
Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu kuntosali, kokoushuone ja puutarha. Omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on grillejä. Jokaisessa huoneistossa on ilmainen langaton internetyhteys.
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden.
Tässä huoneistossa käytössäsi on kuntosali.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
The Parlour 10063 sijaitsee lähellä kohdetta Skryne Castle. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen omatoiminen pysäköinti, kuntokeskus ja aamiainen (lisämaksusta). Jokaisessa huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.
Ilmainen Wi-Fi
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Aamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat kokoushuone ja sähköauton latauspiste
Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali ja leikkikenttä
Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Royal Tara Golf Club ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Hill of Tara
Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)
The Parlour 10063 tarjoaa asiakkaiden käyttöön kuntokeskuksen, grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.
Asiakkaat voivat nauttia aamiaisen joka päivä lisämaksusta.
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Aikainen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Aikaisen sisäänkirjautumisen hinta: 25 EUR
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Lisämaksu myöhäisestä uloskirjautumisesta: 25 EUR
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikit: 30 EUR per lemmikki per yöpyminen
Rajoituksia sovelletaan
Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Lemmikit: 30 EUR per lemmikki per yöpyminen
Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Aikainen sisäänkirjautuminen (riippuu saatavuudesta): 25 EUR
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi (saat lisätietoja veloitettavista maksuista Maksut-osiosta)
Kansallinen luokitus
Tällä majoituspaikalla ei ole maan Irlanti matkailulautakunnan luokitusta. Asiakkaidemme hyödyksi olemme tehneet luokituksen oman luokitusjärjestelmämme perusteella.