Yksityinen majoittaja

Deluxe Two-Bedroom Vauxhall Apartment

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Deluxe Two-Bedroom Vauxhall Apartment valokuvagalleria

Moderni olohuone, jossa on tummansininen sohva, kuviollisia koristetyynyjä, lasinen sohvapöytä ja koriste-esineillä täytetty kirjahylly.
Aula, jossa on vastaanottotiski, kello, digitaalinen näyttö ja tuotteita esittelevä vitriini.
Ruokapöytä on katettu lautasilla, laseilla ja maljakolla, jossa on kukkia.
Hotellihuone, jossa on sänky, ikkuna, josta on näkymä rakennukseen, ja verho.
Moderni olohuone, jossa on sohva, televisio ja ruokailutila, jossa on katettu ruokapöytä.

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Kylpylä
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Pysäköinti saatavilla
  • Pyykinpesu

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
21 St George Wharf, London, England, SW8 2FH
  • Place, Thames Path
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, River Thames
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, The Oval
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Airport, Lontoo (LHR-Lontoon Heathrow)
    ‪75 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Huoneisto

  • 76 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 6 henkilöä
  • 1 suuri parisänky, 1 parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Deluxe Two-Bedroom Vauxhall Apartment

Itsepalvelupysäköinti, kylpyläpalvelut ja kuivapesulapalvelu kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Lisäksi majoituspaikassa on pyykinpesutilat. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Deluxe Two-Bedroom Vauxhall Apartment tarjoaa 10 huonetta, joissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja silitysrauta/-lauta. Huoneessa on memory foam -patjallinen sänky sänky, egyptinpuuvillaiset lakanat ja ylelliset vuodevaatteet. 40-tuumainen älytelevisio, digitaalikanavat ja Netflix. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle). Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Asiakkaat voivat hemmotella itseään paikan päällä olevilla kylpyläpalveluilla.
Deluxe Two-Bedroom Vauxhall Apartment sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta River Thames. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi kuivapesulapalvelun, kylpyläpalvelut ja omatoimisen pysäköinnin (lisämaksusta).
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
  • Omatoiminen pysäköinti saatavilla maksusta
  • Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät kuivapesula-/pesulapalvelut ja matkatavarasäilytys
  • Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta River Thames ja 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Westminster Abbey
Deluxe Two-Bedroom Vauxhall Apartment tarjoaa asiakkaiden käyttöön kylpyläpalvelut, pyykinpesutilat ja kuivapesulan/pesulapalvelut. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Pysäköinti on saatavilla lisämaksusta.

Tämä hotelli on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti (GBP 45 per per päivä)
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Perheystävällinen

  • Pesukone/kuivausrumpu huoneessa
  • Pyykinpesutilat

Mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Pyykinpesutilat

Palvelut asiakkaille

  • Kuivapesula-/pesulapalvelu
  • Siivouspalvelu (pyynnöstä; lisämaksusta)

Kylpylä

  • Kylpyläpalveluita

Esteettömyys

  • Hissi (201 senttimetriä leveä ovi)

Muuta

  • Tupakointi ei sallittu

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Egyptinpuuvillaiset lakanat
  • Memory foam -patja

Viihdetarjonta

  • 40−tuumainen älytelevisio ja digitaaliset kanavat
  • Netflix
  • Suoratoistopalveluita

Ruoka ja juoma

  • Teepussit/pikakahvi
  • Vedenkeitin

Muuta

  • Kannettava tuuletin
  • Pyykinpesuaine
  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu
  • Silitysrauta/-lauta

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet avaimen hakemiseen sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Avaimen haku, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Siivousmaksu: 30 GBP per majoitustila per yöpyminen

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Omatoiminen pysäköinti: 45 GBP per päivä
  • Siivousmaksu: 30 GBP per päivä

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankkikortit ja käteisen.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestaan ennen saapumista. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet avaimen hakemiseen sähköpostitse 24 tuntia ennen saapumista. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.

Deluxe Two-Bedroom Vauxhall Apartment – arvostelut

Arvostelut

6,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

8,0/10

Siisteys

7,0/10

Henkilökunta ja palvelu

4,0/10

Palvelut/mukavuudet

6,0/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Christine

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
The apartment was good. The collection of tbe key was a nightmare. Can I suggest to the owners to get a coded lock system.
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Bob

Hyvää: Siisteys
Huonoa: Palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The advert for the apartment didn’t match reality. Lots of things didn’t work ie bedside charging table in main bedroom, lamp in bedroom, the sofa bed is missing one leg and the other is about to fall off, no kitchen towel or kitchen roll the second bed was not luxury foam as described, no mirrors in the apartment etc etc We very dissatisfied with the place
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2026