Nimeni on Jubed, olen ollut HomeAwayn kanssa 2 vuotta kiinteistön nimeltä "Grenville" Kiinteistön numero: 8395279, iso 6 makuuhuoneen talo nukkuu jopa 13, lähellä Stationia.
Tämä vuonna 2014 rakennettu ylellinen huoneisto “Woodleigh” oli puutarhani, minä itse Projekti hallinnoi rakennusta. Olen erittäin ylpeä voidessani jakaa asunnoni ja sen erittäin tyylikkään ja tilavan, valtavan avoimen asuintilan, jolla on suuri parivuode ja 1 iso parivuode. Wood Green -metroasema on 1 minuutin kävelymatkan päässä, ja siellä sijaitsevat Brand New Totteham hotspurs -stadion ja NFL.
Asuntoni on suuri liikematkustajille, nuorelle parille lapsiperheelle, mukava ja riittävä 4 vieraalle täysikokoisella parivuodesohvalla.
Valtava avokeittiö / ruokailutila / oleskelutila, jossa iso kylpyhuone.
10 minuuttia Arsenal / Tottenham Hotspurs / NFL -stadionille.
Alexandra Place sijaitsee vain bussimatkan päässä tai 10 minuutin kävelymatkan päässä. Myös Alexandra Place on monien tapahtumien koti.
Ympärivuorokautinen kuntosali lähellä, ruoka sinulle ympäri maailmaa / pubi / ostosmahdollisuuksia / Alexandra Place, joka tunnetaan historiallisesti ensimmäisestä televisiolähetyksestä, äskettäin sitä käytettiin musiikkitapahtumissa maailman dartsikilpailuun ja moniin muihin.
Paras osa vain 15 minuuttia suoraan Lontoon keskustaan metrolla tai suoralla junalla Lontoon Heathrow'hun, samoin kuin monia muita liikenneyhteyksiä.