Hotellit Loughaconeera
Vertaa 455 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 96 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Loughaconeera: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Loughaconeera

Abbeyglen Castle Hotel

The Arch Guesthouse

Talo hahmo

Delphi Resort

Mountain View Guesthouse

Cashel House Hotel

Ylellinen mökki, josta on panoraamanäkymät merelle ja vuorille

Ballynahinch Castle Hotel

Clifden Station House

Cozy Chalet Inverin lähellä Spiddal Galwayta

The Waterfront House Country Home

Connemara Sands Beach Hotel & Spa

Palautettu Stone navetta Farm Wild Atlantic Way, lähellä merta ja rantaa

Ihana 3 makuuhuoneen bungalow Lough Corribin rannalla (Oughterard.)
Kohteeseen Loughaconeera tutustuminen
Loughaconeera tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Loughaconeera ja sen lähellä kuuluu:
- Kinnelly Islands
- Inistravin
- Patrick Pearse's Cottage
- Black Pool
- Lough Abiggaun
- Black Lough South
- Fínis
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Loughaconeera?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Loughaconeera, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Loughaconeera, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja toukokuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin 3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 318 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 14 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 251 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 15 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 327 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 11 °C ja 4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 407 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Loughaconeera on 1303 cm.
Loughaconeera: Hotellitiedot
Majoitukset | 455 |
|---|---|
Halvin hinta | 96 € |
Korkein hinta | 335 € |
Suositut hotellit | Abbeyglen Castle Hotel, The Arch Guesthouse, Talo hahmo, Delphi Resort, Mountain View Guesthouse, Cashel House Hotel, Ylellinen mökki, josta on panoraamanäkymät merelle ja vuorille , Ballynahinch Castle Hotel, Clifden Station House, Cozy Chalet Inverin lähellä Spiddal Galwayta, The Waterfront House Country Home, Connemara Sands Beach Hotel & Spa, Palautettu Stone navetta Farm Wild Atlantic Way, lähellä merta ja rantaa, Ihana 3 makuuhuoneen bungalow Lough Corribin rannalla (Oughterard.), Hiljattain kunnostettu talo on näkymät Atlantin valtamerelle Connemara |
Viimeksi varatut hotellit Loughaconeeraebookersn tarkistamat arvostelut



