Koko huoneisto
apartamento en ifema para 5 personas de alquiler temporal
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan apartamento en ifema para 5 personas de alquiler temporal valokuvagalleria





Koko huoneisto
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone5 henkilöä70 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Madrid
- Place, Palacio de Hielon ostoskeskus18 min kävelymatka
- Place, IFEMA-messukeskus2 min ajomatka
- Place, Gran Via17 min ajomatka
- Airport, Adolfo Suárezin Madrid-Barajasin kansainvälinen lentoasema (MAD)9 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hello Home Madrid
Hello Home Madrid
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 317 €
sisältää verot ja maksut
4.4.–5.4.
Tietoja majoituspaikasta
apartamento en ifema para 5 personas de alquiler temporal
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, kahvin-/teenkeitin, ilmainen Wi-Fi ja televisio. Siivouspalvelu on saatavilla rajoitetusti.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.
Kylpyhuoneista löytyy suihku. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Siivous on saatavilla rajoitettuina aikoina.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta IFEMA-messukeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja televisio
- Ilmainen Wi-Fi
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
- Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta IFEMA-messukeskus ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Bernabéun stadion
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.








