Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu puutarha, grillejä ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Jokaisessa huoneistossa on keittonurkkaus, jossa on jääkaappi ja liesi, sekä ilmainen Wi-Fi, televisio ja satelliittikanavat. Asiakkaiden käytössä on ruokailualue, kahvin-/teenkeitin ja suihku.
Apartments Skender tarjoaa 2 ilmastoitua huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, erillinen ruokailualue ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Satelliittikanavat takaavat viihteen.
Apartments Skender sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Vantačićin ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tässä 3 tähden asuinrakennuksessa on 2 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, ruokailualueen ja satelliittikanavat
Ilmainen Wi-Fi
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Kvarnerinlahti ja 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Vantačićin ranta
Majoituspaikkaan voi tuoda kissan tai koiran lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)
Apartments Skender tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Hiekkaranta lähistöllä
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
Keittonurkkaus
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Makuuhuoneet
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
1 yksityinen kylpyhuone
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Erillinen ruokailualue
Viihdetarjonta
Televisio ja satelliittikanavat
Ulkotilat
Grilli
Puutarha
Terassi
Terassi/patio
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain kissat ja koirat tervetulleita
Maksu: EUR 10 per lemmikki per yö
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
2 majoitustilaa
Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: Jaz 1/1, Malinska.
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikit: 10 EUR per lemmikki per yö
Vain koirat ja kissat sallitaan
Rajoituksia sovelletaan
Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Hallinnollinen maksu: 15 EUR per henkilö per yöpyminen
Takuumaksun voi maksaa pankkisiirrolla, ja se on maksettava 48 tunnin kuluessa varauksen tekemisestä.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Lemmikit: 10 EUR per lemmikki per yö
Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyynt öjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata vauvansängyn
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: Jaz 1/1, Malinska Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi (saat lisätietoja veloitettavista maksuista Maksut-osiosta)