Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Garda Lake Attic
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Garda Lake Attic valokuvagalleria





Arvostelut
9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Solarolo, Provincia di Brescia
- Place, Riserva Naturale della Rocca, del Sasso e Parco Lacualen luonnonsuojelualue5 min kävelymatka
- Place, Parco Archeologico Rocca di Manerban arkeologinen alue13 min kävelymatka
- Place, Porto di Dusanon satama14 min kävelymatka
- Airport, Verona (VRN-Valerio Catullo)47 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

"Appartement für 3 Personen" by Interhome
"Appartement für 3 Personen" by Interhome
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
- Pysäköinti saatavilla
Tietoja majoituspaikasta
Garda Lake Attic
Huoneistossa on mikroaaltouuni ja astianpesukone sekä liesi ja älytelevisio. Asiakkaiden käytössä on hiustenkuivaaja ja suihku.
Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja. Huoneissa on älytelevisio. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Riserva Naturale della Rocca, del Sasso e Parco Lacualen luonnonsuojelualue. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa älytelevision ja mikroaaltouunin.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla älytelevisio, mikroaaltouuni ja liesi
- Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Riserva Naturale della Rocca, del Sasso e Parco Lacualen luonnonsuojelualue ja 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Parco Archeologico Rocca di Manerban arkeologinen alue








