Huoneistohotelli
Apartement Aida
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Apartement Aida valokuvagalleria





Arvostelut
8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä
Huoneistohotelli
1 makuuhuone1 kylpyhuone5 henkilöä60 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Résidence Izdihar 3, Immeuble 1, Appt 20, Etage 4, Quartier Mhamid 9, Marrakech, 40160
- Place, Eden-vesipuisto5 min ajomatka
- Place, Assoufid Golf Club5 min ajomatka
- Place, M'hamid Qdim -sairaala7 min ajomatka
- Airport, Marrakech (RAK-Menara)13 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hotel Boutique RAM Spa
Hotel Boutique RAM Spa
- Uima-allas
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Kylpylä
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 101 €
sisältää verot ja maksut
24.3.–25.3.
Tietoja majoituspaikasta
Apartement Aida
Tämän huoneistohotellin palveluihin kuuluu ravintola, pyykinpesutilat ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on elintarvikemyymälä, puutarha ja grillejä. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on taulutelevisio, kaapelikanavat sekä pyykinpesukone ja ruokailualue. Siivouspalvelu on saatavilla rajoitetusti.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke tai terassi. Huoneissa on oleskelualue. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Taulutelevisio, kaapelikanavat. Siivous on saatavilla rajoitettuina aikoina.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Menara Mall -ostoskeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin sekä ravintolan ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja parveke tai patio
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Jos nälkä yllättää, tilaa itsellesi jotain syötävää majoituspaikan ravintolassa
- Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat elintarvikemyymälä, pyykinpesutilat ja terassi
- Sijaitsee 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Jemaa el-Fnaa ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Menara Mall -ostoskeskus
Majoituspaikasta löytyy ravintola. Huoneistohotelli tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös terassin, grillejä ja puutarhan. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä huoneistohotelli sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Majoituspaikassa on ravintola.








