UUSI VUODELLE 2019
TÀmÀ upea ja vaikuttava perinteinen andalusialainen tyyli sijaitsee Valtocadon ylellisellÀ ylellisellÀ alueella, joka sijaitsee 5 minuutin ajomatkan pÀÀssÀ kuuluisasta Mijas Pueblon kukkulan kylÀstÀ. Uusi vuonna 2019 Villa on uusittu ja tyylikkÀÀsti sisustettu huolehtimaan vaativasta asiakkaasta. SÀilyttÀmÀllÀ perinteistÀ espanjalaista tyyliÀ ulkotiloissa sisustus on tyylikkÀÀsti moderni, ja siinÀ on pohjoismainen kierre, mutta silti pidetÀÀn paikkansa Espanjan alkuperÀisille. Villa nauttii hienoimmista upeista panoraamanÀkymistÀ alueella, joka on nautittu jokaisesta huoneesta. Kiinteistö sijaitsee rauhallisella ja eksklusiivisella Cul De Sac -alueella. SitÀ lÀhestytÀÀn vaikuttavan kaarevan kiinteistön sisÀÀnkÀynnin kautta, josta nÀet vÀlittömÀsti upeimmat rannikonÀkymÀt. Tilava omaisuus on suunniteltu suuremmille puolueille, jotka nauttivat VÀlimeren sosiaalisesta ja viihdyttÀvÀstÀ elÀmÀntavasta. 5 minuutin ajomatka Mijas Puebloon, 15 minuutin ajomatkan pÀÀssÀ Fuengirolasta ja 25 minuutin ajomatkan pÀÀssÀ Marbellasta ja Malagan lentokentÀltÀ.
Huvilassa on monia tilavia viihdyttÀviÀ, oleskelevia, auringonotto- ja jÀÀhdytysalueita sekÀ sisÀ- ettÀ ulkopuolella. Suuri uima-allas sijaitsee maksimoimaan panoraamanÀkymÀt rannikolle ja vuorille. Uima-allasalueella on ulkokeittiö, BBQ-alue ja espanjalainen baari. Hyvin varusteltu pÀÀkeittiö johtaa avoimeen ruokailutilaan, jossa 8-paikkainen ruokapöytÀ on sijoitettu puoliympyrÀn katselualueelle, ja lisÀksi aivan avokeittiön ulkopuolella on suuri ulkoinen "ominaisuus" -ruokaparveke, mitÀ on oltava Costa del Solin paras ruokailupaikka. Alakerrassa on tilava ja viihtyisÀ oleskelutila, jossa on laaja istuma, joka sopii hiljaiseen rentoutumiseen tai perhe-elokuvan elokuvailmaan 60-tuumaisella Ultra HD LED Smart Televisionilla. TÀmÀ lounge tarjoaa laajat lasitetut ikkunat, jotta he voivat nauttia upeista nÀkymistÀ ja upeasta ikkunapaikasta. Suuri apuohjelma on hyvin varustettu pesukoneella, kuivausrumpulla ja höyrysilitysraudalla.
Kaikissa huoneissa on oma kylpyhuone ja useimmissa huoneissa on omat erilliset parvekkeet, jotka sopivat erinomaisesti viileÀÀn aikaan. Tilava makuuhuone oli suunniteltu ennen kaikkea ylelliseksi ja miellyttÀvÀllÀ tavalla huvilan parhaaksi. Master-sviitissÀ on sekÀ suihku- ettÀ uimapaikkoja, ja uimapaikalla on ylimitoitettu kylpyamme. PÀÀllikön omassa kÀytÀvÀssÀ on erillinen pukeutumistila. Yksityisyyden vuoksi yhden makuuhuoneen sviitissÀ on oma ulkoinen sisÀÀnkÀynti, joka sopii pariskunnille, jotka nauttivat omasta tilastaan. Laajat perusteet sisÀltÀvÀt maagisen puun varjostetun laajennuksen, jossa on useita nooksia ja cranniesia, ja varjostetuista chill-alueista lepoa ja rentoutumista varten pois pÀÀjuhlista. Villa on kaksi avotakka, yksi ominaisuus kaasu ja yksi loki polttava - ihanteellinen niille chillier pois kausi yötÀ. Ilmastointi / lÀmmitys on tarjolla kaikissa huoneissa ja tÀrkeimmissÀ viihdealueissa.
KiinteistöÀ lÀhestytÀÀn omien yksityisten porttien kautta pitkÀlle ajomatkalle suurelle kuistille ja etuovelle. SyötÀ laaja keittiö, ruokailutila, jossa on valtava parveke, jossa on pöytÀ ja tuolit. KeittiössÀ on suuri amerikkalainen jÀÀkaappi-pakastin - saari, jossa on rento istuin ja josta on nÀkymÀt niille upeille nÀkymille, joissa on 8 istumapaikkaa sisÀtiloissa. TÀssÀ kerroksessa on rauhallinen ja rauhallinen alue sekÀ vieras-wc ja lagakan ng mga balabal. TÀssÀ kerroksessa on vaikuttava makuuhuoneen sviitti, jossa on super-king-laatuinen vuode ja oleskelualue hiljaiselle rentoutumiselle katsomalla nÀitÀ nÀkymiÀ. TÀstÀ makuuhuoneesta on upea parveke, josta on nÀkymÀt rannikolle ja vuorille. Loistava paikka viettÀÀ pÀivÀn lasillisella viiniÀ tai
 G & T.
Alakerrassa pÀÀset muihin 2 kahden hengen huoneeseen, joissa molemmissa on oma pukeutumistila ja oma suihkuhuone. YhdessÀ makuuhuoneessa on oma parveke nÀköalalla uima-altaalle ja upeat nÀkymÀt. Vuodesta kodinhoitohuone voit mennÀ ulos pÀÀstÀ neljÀnneksi yksityinen iso kahden hengen vuodetta. TÀssÀ kerroksessa on myös upea oleskelutila, jossa on Smart TV - englantilaiset kanavat Sky TV: n kautta ja upea kaareva sohva rentoutuakseen. NÀköalalla on ikkunan istuimet. Oleskelutilan ovi vie sinut ulos laajalle allasalueelle. On 8 aurinkotuoleja, pöytÀ ja tuolit istumaan 8 vierasta ruokailla ulkosalla ja ylellisyyttÀ ulkona keittiö kaasupoltin, jÀÀkaappi pakastin, pesuallas, BBQ ja oma ulkona baari, joka on myös oma pesuallas.
KiinteistössÀ on Bluetooth-kaiuttimet molemmissa kerroksissa, jotta voit nauttia omasta musiikistasi sekÀ pienestÀ kannettavasta kaiuttimesta ulkokÀyttöön.
Ilmastointi / lÀmmitys kaikissa huoneissa.
Pohjakerroksessa on suuri kodinhoitohuone, jossa on pesukone ja kuivausrumpu.
TÀmÀ Villa sopii vaativille asiakkaille, jotka haluavat rauhaa, rentoutumista ja ylellisyyttÀ upeilla nÀkymillÀ. Auto on suositeltavaa matkustaa ihana Mijas Pueblo vain viiden minuutin pÀÀssÀ - on monia baareja ja ravintoloita Pueblo ja monikerroksinen parkkipaikka maksaa vain 1 euro 24 tuntia oleskelua. Fuengirola on lÀhin ranta-alue, mutta rannalla on monia rantoja - 15 minuuttia autossa. Marbella on 25 minuutin ajomatkan pÀÀssÀ.
Huomaa Makuuhuone 4 on osa Villaa, mutta pÀÀsee erillisen sisÀÀnkÀynnin kautta, joka ei vÀlttÀmÀttÀ sovi pikkulapsille.