Koko loma-asunto

Perhehuvila Makarac, yksityinen uima-allas Milnassa

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Perhehuvila Makarac, yksityinen uima-allas Milnassa valokuvagalleria

Lämmitetty uima-allas
Televisio
Sisätilat
Ulkoruokailutilat
4 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, vuodevaatteet

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

4 makuuhuonetta5 kylpyhuonetta8 henkilöä240 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Milna, Dubrovnik-Neretva
  • Place, Makaracin ranta
    ‪18 min kävelymatka‬
  • Place, ranta lähellä Uvala Salbunara
    ‪30 min kävelymatka‬
  • Place, Neitsyt Marian ilmestyksen kirkko
    ‪33 min kävelymatka‬
  • Airport, Bračin saari (BWK)
    ‪55 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Perhehuvila Makarac, yksityinen uima-allas Milnassa

Oma uima-allas Villa Makarac sopii mainiosti niille, jotka etsivät edullista, mutta kaunista majoitusta. Se sijaitsee Milnassa Brac-saarella, johon pääsee vain soralla ja hiekkatiellä. Huvila on Välimeren luonnon ympäröimä ja se on lyhyen 115 metrin päässä lähimmästä rannasta.
Tämä viehättävä huvila on lopullinen valinta unelmalomalle lapsesi ja perheen kanssa kaikella, mitä tarvitset nauttiaksesi ja rentoutuaksesi täydellisesti. Ulkoalueella on mukava veranta kivipilareilla, mikä tuo varjoa paeta aurinkoa. Myös ulkopuolella on kivi grilli, ulkokeittiö, varjostettu ruokailutila 8: lle, uima-altaan ympärillä olevat aurinkotuolit ja ulkosuihku.
Keittiö ja ruokailutila on täysin kalustettu ja se avautuu ulkoterassi-alueelle ja päästää ilmaa ja valoa huoneeseen. Avoin pohjakerros on varustettu televisiolla ja 2 ilmastointiyksiköllä. Hallitseva puinen ruokapöytä mahtuu 8 ruokailijalle samalla kun nautit kauniista taiteesta seinillä. Tämän kerroksen kylpyhuoneessa on myös pesukone.
Villa Makarac, jossa on moderni arkkitehtuurisuunnittelu, mukavuudet ja mukavat makuuhuoneet, mahtuu 8 henkilöä. Siellä on 4 ilmastoitua huonetta. Jokaisessa huoneessa on oma moderni kylpyhuone suihkulla ja kaikki muut modernit mukavuudet. Yksi yhden hengen huone sijaitsee pohjakerroksessa. Tyylikäs portaikko johtaa toiseen kerrokseen, jossa on 3 kahden hengen huonetta. Kahdessa makuuhuoneessa on kaunis terassi, josta on osittainen merinäköala.
Villa Makaracissa on pysäköintipaikkoja 4 autolle. Paikalliset ravintolat, supermarketit ja kahvilat ovat 2. 6 km: n päässä huvilasta soraa ja hiekkatietä pitkin.
Tämä huvila sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Makaracin ranta. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa asiakkaille yksityisen uima-altaan ja keittiön.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Makaracin ranta ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Neitsyt Marian ilmestyksen kirkko
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas
  • Yksityinen uima-allas

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Auto suositeltu
  • Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja (enint 4 paikkaa)

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mausteita
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 5 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarha
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Kylässä
  • Maaseudulla

Tekemistä

  • Lämmitetty allas
  • Uintimahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 240 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoitustilan rekisteröintinumero 18561
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Family Makarac Milna
Private Makarac On Brac Milna
Private Villa Makarac on Brac Island Villa
Private Villa Makarac on Brac Island Milna
Family Villa Makarac With Private Pool in Milna
Private Villa Makarac on Brac Island Villa Milna
18561

Family Villa Makarac with private pool near the sea, Brac Island – arvostelut

Arvostelut

9,6

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 15 kautta 20 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 5 kautta 20 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 20 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 20 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 20 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Wolfgang S.

Hyvää: Siisteys
alles bestens: Villa, Lage, Meer und Pool
Yöpyi 6 yötä elokuussa 2025

8/10 Hyvä

Louise W.

Hyvää: Siisteys

Stunning villa 5 mins walk from gorgeous beach

A lovely villa, very clean and well equipped. The pool was great, and well maintained and gets sun throughout the day. There is plenty of room to eat inside or out, and there is a bbq grill facility available. The villa is a little way from Milna the nearest town - not really walkable - and so a car is recommended so it is easy to go for dinner. The larger supermarkets are in Supetar which is a 30min drive so would recommend shopping en route to avoid an extra journey. Local ones are fine for bits but very limited for meat and things like English breakfast tea! The nearby cove (5 min walk) is beautiful and great for sea swimming and snorkelling. We watched the sun go down and swam before returning to the villa for dinner. We had a fabulous stay and would come back!
Yöpyi 10 yötä elokuussa 2024

10/10 Loistava

Lars B.

Hyvää: Siisteys

Super Villa!

Sehr sauber, alles vorhanden und sehr guter vor Ort Service.

10/10 Loistava

Lars B.

Hyvää: Siisteys

Perfektes Haus!

Wir hatten ein sehr schönen Urlaub. Haus, Pool und Vorort Betreuung Super!
Yöpyi 14 yötä heinäkuussa 2021