Tämä täysin uusittu 1930 bungalow on alle 10 minuutin päässä sydämessä Broadwayn ja keskustan Nashville! Abby Gordon suunnittelee lattiasta kattoon. Tämä on täydellinen paikka ikimuistoinen vierailu Nashville.
Tämä talo on ollut yhteensä asianharrastus viimeiset 9 kuukautta, kun olemme työskennelleet yli jokaisen sentin tilaa palauttaa sen kunniaa! Suurin osa talo on aivan uusi, mutta jättää alkuperäiset ominaisuudet mahdollisuuksien kuten tasku ovet ja tulisijat sekä helmi Sisäkatto takahuoneessa.
Abby Gordon, tunnettu hänen yksinkertainen ja elegantti tyyli, tilattiin tehdä kaikki sisätilat ja mitä työtä hän teki! Olemme varmoja haluat laajentaa vierailun heti viettää yön tämän kauniin tilaan.
Uber ja Lyft ovat kaikkialla! Jos et ole käyttänyt Uber tai Lyft ennen kuin voit käyttää minun koodin vapaamatkustajana jopa $ 20!
Uber: BFEBB
Lyft: NEAL113