Huoneistohotelli·Yksityinen majoittaja
Maison Sorbier - Appartement 1
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Maison Sorbier - Appartement 1 valokuvagalleria





Arvostelut
10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Huoneistohotelli
4 henkilöä45 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

16 Rue Général Sorbier, Nevers, Nièvre, 58000
- Place, Convent of St. Gildard8 min kävelymatka
- Place, Espace Bernadette Soubirous Nevers’n pyhäkkö9 min kävelymatka
- Place, Neversin katedraali12 min kävelymatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Zenao Appart Hôtel Nevers Quai de Loire
Zenao Appart Hôtel Nevers Quai de Loire
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Pesulapalvelut
4.1 kautta 5, Erittäin hyvä, 60 arvostelua
Hinta on 52 €
sisältää verot ja maksut
10.11.–11.11.
Tietoja majoituspaikasta
Maison Sorbier - Appartement 1
Huoneistohotelli, jossa on ilmainen pysäköinti
Mikroaaltouuni yleisissä tiloissa, jääkaappi julkisissa tiloissa ja pyykinpesutilat kuuluvat tämän savuttoman huoneistohotellin palveluihin. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on puutarha, hiiligrillejä ja televisio yleisissä tiloissa. Huoneistossa on ilmainen Wi-Fi, ylelliset vuodevaatteet ja espressokone. Asiakkaiden käytössä on ilmaiset sanomalehdet arkipäivisin, ilmainen pullovesi ja silitysrauta/-lauta. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Huoneistohotelli tarjoaa 2 huonetta, joissa on espressokoneet ja ilmainen pullovesi. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Tämä huoneistohotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle). Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja ilmainen sanomalehti arkipäivisin. Allergiatestatut vuodevaatteet, pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Turndown-palvelu joka ilta. Siivouspalvelu saatavilla pyynnöstä.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Porte de Croux (torni). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja pyykinpesutilat. Tässä huoneistohotellissa on 2 huoneistoa. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja ylelliset vuodevaatteet.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ylelliset vuodevaatteet, espressokoneen ja ilmaisen pulloveden
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle))
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat, terassi ja yhteinen olohuone
- Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Porte de Croux (torni) ja Keramiikka- ja taidemuseo
Huoneistohotelli tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, grillejä ja puutarhan. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Huoneistohotelli tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös pyykinpesutilat, yhteisen olohuoneen ja mikroaaltouunin yleisissä tiloissa. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.
Tämä huoneistohotelli on savuton.








