Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Orkideatalo Nibüllissä
Orchidee Niebüllissä tarjoaa ilmaisia polkupyöriä ja terassin. Kiinteistö on 21 km: n päässä Tønderistä. Vieraille on tarjolla ilmainen WiFi ja yksityinen pysäköintialue paikan päällä.
Tässä huoneistossa on 1 makuuhuone, keittiö, jossa mikroaaltouuni ja jääkaappi, taulutelevisio, oleskelualue ja 1 kylpyhuone. Lisämukavuudeksi kiinteistö tarjoaa lisämaksusta pyyhkeitä ja liinavaatteita.
Huoneistossa on lasten leikkipaikka. Kiinteistössä on puutarha, jossa on grilli. Lähistöllä voit patikoida ja pyöräillä.
Flensburg on 44 km: n päässä Orchideesta, kun taas Husum on 43 km: n päässä. Lähin lentokenttä on Syltin lentokenttä, joka on 99 km: n päässä majoituspaikasta.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, television ja jääkaapin
Ilmainen Wi-Fi
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
Sijaitsee 12,4 km:n päässä kohteesta Süderlügumer Binnendünenin luonnonsuojelualue ja 14,9 km:n päässä kohteesta Nolde Museumin museo
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Ranta lähistöllä
Internet
Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Jääkaappi
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Uuni
Vedenkeitin
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Viihdetarjonta
Pelejä
Televisio
Ulkotilat
Grilli
Puutarha
Terassi
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Määrätyt tupakointialueet
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Tekemistä
Hevosten ratsastusmahdollisuus lähistöllä
Kalastusmahdollisuus lähistöllä
Purjelautailumahdollisuus lähistöllä
Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Orchid House In Nibull
Orchid House in Nibüll Niebuell
Orchid House in Nibüll Private vacation home
Orchid House in Nibüll Private vacation home Niebuell
Arvostelut
Orchid house in Nibüll – arvostelut
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
10/10
Siisteys
Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 3 arvostelua
10–Loistava
2
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 3 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua
2–Hirveä
0
Arvostelut
10/10 Loistava
Tarkistettu asiakas
20.11.2022
Hyvää: Siisteys
Rheinländer
Moin,sehr nette Begrüßung und Betreuung.
Größe des Apartment war größer als gedacht.Wohlfüllwohnung.
Grüße vom Rhein
Tarkistettu asiakas
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2022
10/10 Loistava
Susanne M.
3.10.2021
Hyvää: Siisteys
Tolle Wohnung, netter Vermieter im Haus
Die geräumige Wohnung ist wirklich weiterzuempfehlen. Tiptop sauber, Betten bezogen, gut eingerichtet, Kaffe, Tee, Wasser vorhanden und die Vermieter sind vor Ort und sehr freundlich.
Susanne M.
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2021
8/10 Hyvä
Daniel-Gustave B., Dortmund,Deutschland
22.8.2020
Hyvää: Siisteys
Kurz Urlaub in Niebüll
Die Unterkunft war sehr gut.Sehr nette Vermieter freundlich sehr Hilfsbereich.Man kann die Unterkunft Weiterempfehlen.