Koko huoneisto

M50 - Marcelli, kolmen huoneen huoneisto, jossa puutarha 150 metrin päässä merestä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan M50 - Marcelli, kolmen huoneen huoneisto, jossa puutarha 150 metrin päässä merestä valokuvagalleria

Ulkopuoli
Ruokailu
Ulkoalueet
2 makuuhuonetta, vuodevaatteet
Ulkoruokailutilat

Arvostelut

5,0 kautta 10.

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä65 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Marcelli, Marche
  • Place, Marcelli-ranta
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Basilica di Loreto
    ‪10 min ajomatka‬
  • Place, Conero-vuori
    ‪13 min ajomatka‬
  • Airport, Ancona (AOI-Falconara)
    ‪22 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

M50 - Marcelli, kolmen huoneen huoneisto, jossa puutarha 150 metrin päässä merestä

Sijainti: etuoikeutettu sijainti, rauhallisella alueella, vain 150 metrin päässä rannasta ja 250 metrin päässä kaupungin keskustasta.

Kuvaus: Paritalon pohjakerros. Olohuone, ruokapöytä ja vuodesohva kahdelle - uusi erillinen keittiö - kahden hengen makuuhuone - toinen makuuhuone, jossa kaksi erillistä vuodetta (tai toinen parivuode) - kylpyhuone pesukoneella ja suihkukaapilla - yksityinen ja aidattu puutarha, jossa on pöytä ja tuolit, joissa syödä - takapihalla päällystetty yksityinen piha.

Huoneistot sijaitsevat M49- ja M51-huoneistojen vieressä.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Marcelli-ranta. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja vuodesohvan.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja vuodesohvan
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen limusiini- tai town car -palvelun
  • Sijaitsee 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Marcelli-ranta ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Coneron Go Kart -rata
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan, pyykinpesutilat ja limusiini- / town car -palvelun. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Limusiini- / town car -palvelu

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 65 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 042032LOC00074, IT042032C2LZ7VKJJ4
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

fuedimmobiliare_1599

M050 - Marcelli, three-room apartment with garden 200 meters from the sea – arvostelut