Hotellit Okolona
Vertaa 45 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 52 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Okolona: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Okolona

Days Inn by Wyndham Wauseon

Sauder Village Heritage Inn

Tru By Hilton Wauseon

Comfort Inn & Suites Napoleon

Bryan Inn

Quality Inn Defiance

Super 8 by Wyndham Defiance

Hampton Inn Defiance

Holiday Inn Express & Suites Wauseon by IHG

Napoleon Inn & Suits

Spacious room in Tudor home overlooking the Maumee river near Metro Parks. Wifi

Holiday Inn Express Hotel & Suites Defiance by IHG

Rodeway Inn Wauseon

5 Bedroom with all the amenities of home.

Relaxation and Recreation on the River!
Kohteeseen Okolona tutustuminen
Okolona tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Okolona ja sen lähellä kuuluu:
- Defiance College
- Liberty Center Library
- Ironwoodin golfkenttä
- Sauder Village
- Sauder Farm and Craft Village
- Fulton County Historical Society
- Reighard Park
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Okolona, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Toledo, OH (TOL-Toledo Expressin lentoasema). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Okolona?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Okolona, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Okolona, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Kesäkuu ja toukokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja joulukuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -7 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 228 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 26 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 363 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 28 °C ja öisin 14 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 246 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 17 °C ja -3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 221 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Okolona on 1058 cm.
Okolona: Hotellitiedot
Majoitukset | 45 |
|---|---|
Halvin hinta | 52 € |
Korkein hinta | 196 € |
Suositut hotellit | Days Inn by Wyndham Wauseon, Sauder Village Heritage Inn, Tru By Hilton Wauseon, Comfort Inn & Suites Napoleon, Bryan Inn, Quality Inn Defiance, Super 8 by Wyndham Defiance, Hampton Inn Defiance, Holiday Inn Express & Suites Wauseon by IHG, Napoleon Inn & Suits, Spacious room in Tudor home overlooking the Maumee river near Metro Parks. Wifi, Holiday Inn Express Hotel & Suites Defiance by IHG, Rodeway Inn Wauseon, 5 Bedroom with all the amenities of home., Relaxation and Recreation on the River! |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Hotellit tähtiluokituksen mukaan
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Tutustu kohteeseen
Suosituimpia
- Citybox Tallinn City Center
- Hotelli Uninen Tampere
- H4 Hotel Berlin Alexanderplatz
- Lomamökit Reisjärvi
- Kauniainen – Hotellit joissa uima-allas
- Florida Keys-saaret – 5 tähden hotellit
- Villanueva del Rosario Majoitus
- Turun yliopisto – lähellä sijaitsevat hotellit
- Asunnot Ranskan Riviera
- Majatalot Kapellskär
- Tampere – Kylpylähotellit
- Kokoushotelli Murikanranta
- Huvilat Itä-Suomi
