Koko loma-asunto

4 Person Holiday Home in Oksbol-by Traum

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 4 Person Holiday Home in Oksbol-by Traum valokuvagalleria

Talo | Sisätilat
Talo | Sisätilat
Talo | Ulkopuoli
Talo | Ulkopuoli
Talo | Sisätilat

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Koko koti

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä64 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ulkotilat
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Oksbol, Syddanmark
  • Place, Vattimeren kansallispuisto
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Place, Tirpitz
    ‪11 min ajomatka‬
  • Place, Blåvandshukin rannat
    ‪13 min ajomatka‬
  • Airport, Esbjerg (EBJ)
    ‪27 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

4 Person Holiday Home in Oksbol-by Traum

Loma-asunto, jossa on ilmainen pysäköinti
Tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin kuuluu grillejä, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Loma-asunnossa on lämmitys ja syöttötuoli.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Vattimeren kansallispuisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Vattimeren kansallispuisto ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Ho Strik Vävstuen i Ho
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin ja grillejä. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Perheystävällinen

  • Syöttötuoli

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Terassi

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
Asiakkaat voivat joko siivota majoituspaikan itse ennen uloskirjautumista tai maksaa 104 EUR:n suuruisen ylimääräisen siivousmaksun uloskirjautumisen yhteydessä
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Tämä majoitusliike veloittaa kulutukseen perustuvan vesimaksun 7,15 EUR per kuutiometri.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Sähkömaksu: 0.38 EUR per yöpyminen per kWh.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Vesimaksu: 8.04 EUR per yö

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Käteisettömiä maksutapoja on saatavilla
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse. Asiakkaat voivat joko siivota majoituspaikan itse ennen uloskirjautumista tai maksaa 104 EUR:n suuruisen ylimääräisen siivousmaksun uloskirjautumisen yhteydessä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

4 Person In Oksbol By Traum
4 Person Holiday Home in Oksbol
4 Person Holiday Home in Oksbol by Traum
4 Person Holiday Home in Oksbol-by Traum Oksbol
Quaint Holiday Home in Jutland With Fenced Terrace
4 Person Holiday Home in Oksbol-by Traum Private vacation home

4 Person Holiday Home in Oksbol-by Traum – arvostelut

Arvostelut

6,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

8,0/10

Siisteys

8,0/10

Palvelut/mukavuudet

6,0/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

6/10 OK

Aleksandra

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys ja palvelut/mukavuudet
Die Unterkunft hat soweit alles was man braucht, sie ist sauber, allerdings auch etwas in die Jahre gekommen. Das Doppelbett war etwas klein für 2 Personen und die Duschwanne hatte einen Riß, der notdürftig mit Tape verschlossen wurde. Die Lage ist super, mit einem schönen großen Garten. Mit etwas Glück steht morgens das Rotwild am Gartenrand. Im Sommer ist das sicher noch ein schöneres Erlebnis. Im Winter war es ein wenig kalt, dank des Ofens konnten wir uns schnell wärmen, die Heizkörper haben leider nicht geschafft, das Haus aufzuwärmen.
Yöpyi 4 yötä helmikuussa 2025