Koko loma-asunto

THE FEEL ONNA Villa I -Umi-

3.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan THE FEEL ONNA Villa I -Umi- valokuvagalleria

1 makuuhuone, työpöytä, silitysrauta/-lauta, ilmaiset vauvansängyt
Ulkoalueet
Perhehuvila, 4 makuuhuonetta | Oleskelualue | Taulutelevisio, takka
Yksityiskohta sisätiloista
Perhehuvila, 4 makuuhuonetta | Yksityinen keittiö | Jääkaappi, mikroaaltouuni, vedenkeitin, riisinkeitin

Koko koti

1 makuuhuone2 kylpyhuonetta13 henkilöä100 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Takka

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
6030-3-B, Onna, Okinawa, 904-0411
  • Place, Okinawakaiganin puolikansallispuisto
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Kibogaokan portti Maen rannalle
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Kariyushi-ranta
    ‪17 min kävelymatka‬
  • Airport, Naha (OKA)
    ‪85 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

THE FEEL ONNA Villa I -Umi-

Pyykinpesutilat, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän loma-asunnon palveluihin. Kodissa on asiakkaiden käytössä takka sekä ilmainen Wi-Fi ja keittonurkkaukset. Huoneissa on pyykinpesukoneet ja 2 kylpyhuonetta sekä taulutelevisio, josta voit katsella satelliittikanavia. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Ilmastoiduissa huoneissa on takka ja ilmainen pullovesi. Huoneessa on parveke. Keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni, erillinen ruokailualue ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, tohvelit, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Taulutelevisio, satelliittikanavat. Lisäksi huoneissa on riisinkeitin ja silitysrauta/-lauta.

THE FEEL ONNA Villa I -Umi- sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Kariyushi-ranta. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja pyykinpesutilat. Jokainen loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
  • Ilmastoidut kodit, joissa asiakkaille on tarjolla keittonurkkaukset, pyykinpesukoneet ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Kariyushi-ranta ja 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Nagon kaupungintalo
THE FEEL ONNA Villa I -Umi- tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Perheystävällinen

  • Ilmainen vauvansänky
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Keittonurkkaus

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni
  • Riisinkeitin
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 2 yksityistä tai jaettua kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä
  • Tohvelit

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Takka

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio ja satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Palvelut ja mukavuudet

  • Ei siivouspalvelua
  • Ilmainen pullovesi
  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet turvalokeron käyttämiseen sähköpostitse ennen saapumista
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Turvalokero

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Korkeintaan 3 korkeintaan 3 vuotta vanhaa lasta voi yöpyä ilmaiseksi, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Ilmaiset vauvansängyt!

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten satunnaisten kulujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet turvalokeron käyttämiseen sähköpostitse ennen saapumista. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Enintään 3 korkeintaan 3 vuotta vanhaa lasta voi majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

FEEL ONNA Villa I Umi House
FEEL Villa I Umi House
FEEL ONNA Villa I Umi
FEEL Villa I Umi
THE FEEL ONNA Villa I Umi
The Feel Onna I Umi Onna
THE FEEL ONNA Villa I Umi
THE FEEL ONNA Villa I -Umi- Onna
THE FEEL ONNA Villa I -Umi- Private vacation home
THE FEEL ONNA Villa I -Umi- Private vacation home Onna

THE FEEL ONNA Villa I -Umi- – arvostelut