Koko loma-asunto
Ajiro Sakura House4
3.0 tähden majoituspaikka
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Ajiro Sakura House4 valokuvagalleria





Koko koti
2 kylpyhuonetta8 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
Tutustu alueeseen

2-9-15 Ajirokita, Higashi-osaka, Osaka, 577-0058
- Suwa-pyhäkköPlace, Suwa-pyhäkkö3 min ajomatka
- Korea TownPlace, Korea Town4 min ajomatka
- Nobeha No Yu OnsenPlace, Nobeha No Yu Onsen5 min ajomatka
- Osaka (KIX-Kansain kansainvälinen lentoasema)Airport, Osaka (KIX-Kansain kansainvälinen lentoasema)71 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

EX Fuse Apartment 1A
Higashi-osaka
EX Fuse Apartment 1A
Higashi-osaka
- Pyykinpesukone
- Näkymä kaupungille
- Mikroaaltouuni

Goraku Shinfukae
Higashinari
Goraku Shinfukae
Higashinari
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi

Ooimazato Samurai House2
Higashinari
Ooimazato Samurai House2
Higashinari
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Ilmainen Wi-Fi

Condominium House in Osaka Shin-Fukae
Higashinari
Condominium House in Osaka Shin-Fukae
Higashinari
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi

Kitatatsumi Sakura House3
Ikuno
Kitatatsumi Sakura House3
Ikuno
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Ilmainen Wi-Fi

Summer Lotus House Osaka
Higashinari
Summer Lotus House Osaka
Higashinari
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Pysäköinti sisältyy hintaan

Dajoko House
Ikuno
Dajoko House
Ikuno
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi

Floral Happy Stay House
Higashinari
Floral Happy Stay House
Higashinari
- Ilmastointi
- Mikroaaltouuni
- Keittiö
4.5 kautta 5, Upea, 2 arvostelua
4,5
Upea
2 arvostelua

Nonsmoking Entire guesthouse rental Pets allo / Higashi-Osaka City Ōsaka
Higashi-Osaka City
Nonsmoking Entire guesthouse rental Pets allo / Higashi-Osaka City Ōsaka
Higashi-Osaka City
- Keittiö
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Mikroaaltouuni
Hinta on 112 €
112 €
5.8.–6.8.

It has a kitchen, closet, shoe closet, washing machine, balcony and parking space. Clothes can be dried on the balcony, or room-dried. The 46 sq. m. of space is ideal for long-term stays.
Ikuno
It has a kitchen, closet, shoe closet, washing machine, balcony and parking space. Clothes can be dried on the balcony, or room-dried. The 46 sq. m. of space is ideal for long-term stays.
Ikuno
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
Hinta on 91 €
91 €
10.8.–11.8.
Tietoja majoituspaikasta
Kokonaan sinun
Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Ajiro Sakura House4
Loma-asunnossa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on 2 kylpyhuonetta, kahvin-/teenkeitin, ilmainen Wi-Fi ja taulutelevisio.
Huoneissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja kahvin-/teenkeitin. Keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku, tohvelit, WC-istuin sähköisellä bideellä ja ilmaiset hygieniatuotteet.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Huoneissa on taulutelevisio. Lisäksi huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Osakan linna. Loma-asunnossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
- Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittonurkkaus, pyykinpesukone/kuivausrumpu ja 2 kylpyhuonetta
- Ilmainen Wi-Fi
- Sijaitsee 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Dotonbori ja 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Osakan linna
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Perheystävällinen
- Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)
Keittonurkkaus
- Jääkaappi
- Kahvin-/vedenkeitin
- Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
- Leivänpaahdin
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Vedenkeitin
Makuuhuoneet
- 4 makuuhuonetta
- Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
- 2 yksityistä kylpyhuonetta
- Erillinen kylpyamme ja suihku
- Hammasharja ja -tahna
- Hiustenkuivaaja
- Ilmaiset hygieniatuotteet
- Pyyhkeet saatavilla
- Tohvelit
- WC (jossa on sähköinen bidee)
Viihdetarjonta
- Taulutelevisio
Pesulapalvelu
- Pyykinpesuaine
- Pyykinpesukone/kuivausrumpu
Ilmastointi
- Ilmastointi
- Lämmitys
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
- Jos haluat pyytää tiettyj ä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
- Ylempiin kerroksiin kulku vain portaita pitkin
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Pimennysverhot
- Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
- Palosammutin
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 20
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet avaimen hakemiseen sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Avaimen haku, yksityinen sisäänkäynti
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
- Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Korkeintaan 2 vuotta vanhat lapset yöpyvät ilmaiseksi, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä.
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Kaupunkivero voidaan veloittaa majoituspaikassa, ja sen määrä voi olla 100–10 000 JPY per henkilö, per yö perustuen yökohtaiseen huonehintaan. Huomaa, että poikkeuksia saatetaan soveltaa. Jos haluat lisätietoja, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet avaimen hakemiseen sähköpostitse 24 tuntia ennen saapumista. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Korkeintaan 2 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
- Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Ajiro Sakura House4 Higashi-osaka
Ajiro Sakura House4 Private vacation home
Ajiro Sakura House4 Private vacation home Higashi-osaka