Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Osaka Travel - Private house rental - Can accommodate up to 12 people - 4 minutes to Dotonbori Namba by subway - Right next to Tsuruhashi Station

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Osaka Travel - Private house rental - Can accommodate up to 12 people - 4 minutes to Dotonbori Namba by subway - Right next to Tsuruhashi Station valokuvagalleria

Oleskelualue
Ruokailu
Yksityinen keittiö
4 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi
Sisätilat

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Koko koti

4 makuuhuonetta1 kylpyhuone

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Osaka, Osaka
  • Place, Korea Town
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Shitennojin temppeli
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Dotonbori
    ‪6 min ajomatka‬
  • Airport, Osaka (KIX-Kansain kansainvälinen lentoasema)
    ‪60 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Osaka Travel - Private house rental - Can accommodate up to 12 people - 4 minutes to Dotonbori Namba by subway - Right next to Tsuruhashi Station

Tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Loma-asunnossa on pyykinpesukone, hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta.
Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Korea Town. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käytettäväksi pyykinpesukoneen.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, hiustenkuivaaja ja silityslauta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Dotonbori ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Tsūtenkakun torni
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Osaka Travel - Private house rental - Can accommodate up to 12 people - 4 minutes to Dotonbori Namba by subway - Right next to Tsuruhashi Station – arvostelut

Arvostelut

6,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

6,0/10

Siisteys

Arvostelut

6/10 OK

とも か.

立地も楽しく

建物は古さを随所に感じました。床のたわみや、風呂の寒さ、脱衣所が無い等、冬は不便を感じるところもありましたが、安く泊めて頂いたので、基本的には満足しました。立地は近くに韓国を感じる商店街などがあり、とても楽しめました!
Yöpyi 3 yötä helmikuussa 2025