Hotelli, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen aamiainen ja kuntokeskus
Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu kuntosali, kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa ja ilmainen aamiainen. Omatoiminen pysäköinti.
Tru By Hilton Oshawa tarjoaa 97 huonetta. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden.
Tässä hotellissa käytössäsi on kuntosali.
Tru By Hilton Oshawa sijaitsee lähellä kohdetta Ontario Regiment Museum. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja kuntosalin.
Ilmainen buffetaamiainen saatavilla päivittäin
Ilmainen Wi-Fi
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat sähköauton latauspiste ja kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa
Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali
Sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Neb's Funworld ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Ontario Tech University
Majoituspaikkaan voi tuoda kissan tai koiran lisämaksusta
Ilmainen aamiainen on saatavilla joka päivä. Tru By Hilton Oshawa tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös kuntokeskuksen ja kahvi-/teetarjoilun yleisissä tiloissa. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä hotelli on savuton.
Asiakkaille tarjoillaan ilmainen buffetaamiainen joka päivä klo 6.00–10.00.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä on sähköauton latauspiste
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Ruoka ja juoma
Ilmainen buffetaamiainen saatavilla päivittäin klo 6.00–10.00
Kahvi- ja teetarjoilu yleisissä tiloissa
Tekemistä
Kuntosali
Muuta
1 rakennus
4 kerrosta
Rakennettu vuonna 2025
Savuton majoituspaikka
Käytännöt
Lemmikit
Lemmikit: 100 CAD per lemmikki per yöpyminen
Vain koirat ja kissat sallitaan
Korkeintaan 2 (painoraja: 34 kg per lemmikki)
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Lemmikit: 100 CAD per lemmikki per yöpyminen
Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tru By Hilton Oshawa – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
8,0/10
Palvelut/mukavuudet
10/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
10/10 Loistava
Annie, Chambly
10.11.2025
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The hotel is brand new, was opened only Wednesday. The staff were very friendly. Breakfast was good as well. The only thing i would suggest is since there isn’t any microwave in the room, there should be one available downstairs at anytime for us to be able to use, unless there is one and i didn’t see it. Otherwise all good ! 😊